×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ecco Holiday z wylotem z Modlina


Drugie biuro podróży wprowadziło do swojej oferty wyjazdy z wylotem z Modlina. Klienci Ecco Holiday polecą z podwarszawskiego portu lotniczego do dziewięciu miast samolotami linii Ryanair.


Ecco Holiday oferuje swoim klientom wycieczki z Modlina na Majorkę, Costa Brava (do Barcelona), Costa Blanca (do Alicante), Kretę (do Chanii), Sycylię, Fuerteventurę, Gran Canarię, Teneryfę i do Lizbony. 

Tego lata oferta naszego lotniska rozwija się ekspresowo. Większa częstotliwość połączeń na wielu trasach, 33 kierunki w sezonie letnim, a teraz również zorganizowane wakacje rodzinne w najpopularniejszych kurortach wypoczynkowych Europy. Już dwa duże biura podróży - Ecco Holiday i Exim Tours - oferują kompleksowe wycieczki z Modlina dla całych rodzin, z przelotem, hotelami, ubezpieczeniem i dodatkowymi opcjami, jak wynajem auta czy dodatkowy duży bagaż - mówi Piotr Okienczyc, prezes lotniska w Modlinie.

Z Modlina można polecieć na zorganizowane wakacje łącznie do 11 kurortów. Poza wymienionymi powyżej kierunkami dzięki obejmującej łącznie tras ofercie Exim Tours pasażerowie mogą polecieć także do Malagi i Salonik (półwysep Chalkidiki).

Wakacje z Ecco Holiday z Lotniska Warszawa/Modlin zaczynają się już od 999 zł za osobę. Oferta dostępna jest w stacjonarnej sieci sprzedaży Ecco Holiday oraz na stronie internetowej biura.


Reklama


Booking.com
gość_161cc - Profil
gość_161cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie