United nabyły 5 proc. udziałów w brazylijskim Azul - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


United nabyły 5 proc. udziałów w brazylijskim Azul


United Airlines nabyły 5 proc. udziałów Azul Linhas Aéreas. Transakcja opiewa na kwotę ok. 100 mln dolarów amerykańskich. Tym samym zostanie także nawiązany strategiczny sojusz między obiema liniami.


Porozumienie o partnerstwie strategicznym polegać będzie między innymi na wprowadzeniu licznych lotów w formule code-share oraz połączeniu programów lojalnościowych.

Po uzyskaniu zgód stosownych brazylijskich i amerykańskich urzędów oznaczenia United Airlines pojawią się na najważniejszych trasach krajowych z lotniska São Paulo Guarulhos obsługiwanych przez Azul. Ponadto, znak UA wprowadzony zostanie także na lotach między São Paulo Campinas a Fort Lauderdale.

W zamian południowoamerykańska linia będzie mogła wprowadzić swoje kody (AD) na połączeniach z siatki własnej United do Brazylii. Najbardziej prawdopodobne są trasy z takich lotnisk jak: Chicago, Houston, Newark oraz Waszyngton.


Reklama


Booking.com
gość_1fc5f - Profil
gość_1fc5f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie