×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air czasowo zawiesza operacje z Krajowej


W związku z pracami remontowymi drogi startowej w rumuńskiej Krajowej, linie Wizz Air zdecydowały się zawiesić swoje operacje z lotniska w tym mieście. Loty mają zostać wznowione jeszcze przed końcem bieżącego roku.


W Krajowej przewoźnik ma zbazowany jeden samolot typu airbus A320. Obsługuje on 6 kierunków: Barcelona-El Prat (BCN), Mediolan-Bergamo, Bolonia, Dortmund, Londyn-Luton (LTN) oraz Rzym-Fiumiciono (FCO). Wszystkie te trasy będą obsługiwane do 1 czerwca br.

- Czasowe zawieszenie operacji ułatwi portowi remont drogi startowej. Dzięki temu być może uda się zakończyć go szybciej. Jesteśmy zadowoleni, że możemy wspierać nasze partnerskie lotnisko w pracach renowacyjnych, które bezpośrednio wpływają na jakość świadczonych przez nie usług. Nie możemy się także doczekać powrotu do Krajowej - mówi Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.

Samolot wraz z załogami zostanie w tym okresie przeniesiony do innej bazy przewoźnika.

Wizz Air jest jedyną linią, która oferuje regularne loty z lotniska w Krajowej. Z portu tego dostępnych jest prócz tego kilka połączeń czarterowych. Nie wiadomo jednak jakie będą decyzje linii, które na nich operują.


gość_8c3f8 - Profil
gość_8c3f8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie