×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ofera Przewozów Regionalnych na majówkę 2015


Na tegoroczny długi majowy weekend Przewozy Regionalne przygotowały specjalną ofertę dla podróżnych. Obejmuje ona specjalne i dodatkowe kursy pociągów do popularnych turystycznych miejsc. Ciekawą propozycją jest też "Majówka w stylu retro" powiązana z 22. Paradą Parowozów w Wolsztynie.


Dodatkowe połączenia

Mieszkańcy Górnego Śląska oraz Zagłębia z pewnością ucieszą się z możliwości bezpośrednich dojazdów w Tatry. Pociąg interREGIO "Giewont" rel. Częstochowa Osobowa - Zakopane (przez Katowice, Żywiec i Rabkę Zdrój) pojedzie dodatkowo 1 i 3 maja br. Ponadto Śląskie Przewozy Regionalne zaoferuję dwie pary interREGIObusów z Katowic do stolicy Tatr.

Dodatkową ofertę skierowano także do pasażerów z Wrocławia. Specjalnie dla nich uruchomiony będzie pociąg "Szyndzielnia" do Bielska-Białej. Pojedzie on 1, 3 i 4 maja (w relacji powrotnej: 30 kwietnia oraz 2 i 3 maja). 

Z Krakowa w okresie od 30 kwietnia do 3 maja 2015 kursowały będą interREGIObusy do Ustrzyk Górnych (przez Tarnów i Rzeszów).

Mieszkańcy Podkarpacia i Lubelszczyzny będą mieli możliwość skorzystania z przejazdów kolejowych na popularne Roztocze. W dniach 1 - 3 maja br. kursował będzie pociąg REGIO z Lublina i Chełma do Bełżca. Z kolei z Rzeszowa przez Horyniec Zdrój, Susiec i Zwierzyniec pojedzie szynobus do Zamościa.

W okresie długiego majowego weekendu dwa dodatkowe połączenia REGIOekspres ("Kowalski" i "Schmidt") z Frankfurtem nad Odrą zyskają pasażerowie z Poznania. 

W najbliższy piątek (1.5) pojedzie także pociąg "Białowieża" z Warszawy Wschodniej do Hajnówki.


Promocje i ceny

Przewozy Regionalne proponują kilka taryf promocyjnych. Jedną z nich jest "Super Bilet". Obejmuje on swoim działaniem wybrane połączenia interREGIO i interREGIObus. Oferta ta dostępna jest tylko przy zakupie w Internecie, a pula dostępnych biletów jest ograniczona.

Ciekawą opcją jest "Bilet Turystyczny". Decydując się na jego zakup otrzymujemy karnet na dowolną ilość przejazdów wszystkimi połączeniami z oferty Przewozów Regionalnych (niezależnie od oddziału) oraz przewoźników regionalnych. Jest on ważny od godz. 18:00 we czwartek 30 kwietnia do godz. 6:00 w poniedziałek 4 maja. 

Specjalną taryfą "Połączenie w Dobrej Cenie" objęte są kursy na trasie Lublin - Zamość a także Rzeszów - Ustrzyki Górne.

Dla pasażerów podróżujących w małych grupach dobry sposobem na obniżenie kosztów podróżowania jest oferta "Ty i raz, dwa, trzy".


Majówka w stylu retro

To niezwykła propozycja przygotowana przez Przewozy Regionalne i Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa.

Specjalny pociąg złożony z dwupiętrowych wagonów ciągniętych przez lokomotywę parową TKt48-18 wyjedzie z Jaworzyny Śląskiej rano i przez Wrocław Nadodrze, Leszno dotrze do Wolsztyna ma 22. Paradę Parowozów. Tutaj przewidziano szereg atrakcji i zabaw.

Bilety na ten wyjątkowy przejazd można nabyć wysyłając maila pod specjalny adres, a także w kasach biletowych na stacjach: Jaworzyna Śląska, Wrocław Główny i Wrocław Nadodrze. Cennik, rozkład jazdy tego specjalnego pociągu oraz inne informacje można znaleźć tutaj.gość_6ad04 - Profil
gość_6ad04
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy