×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot: Q400 w programie Smart PartsBombardier Aerospace i Eurolot podpisali w poniedziałek (9.12) umowę dotyczącą włączenia kolejnych trzech Q400 NextGen do programu Smart Parts kanadyjskiego producenta.

Uczestnictwo kolejnych maszyn w programie zapewni linii Eurolot konkurencyjne, przewidywalne i zaawansowane wymiany podzespołów oraz koszty napraw, a także bardzo dobrą dostępność do kluczowych komponentów dla całej floty samolotów Q400 NextGen wraz z dopuszczeniem ich do eksploatacji.

- Program Smart Parts Bombardiera pomoże wspierać efektywność operacyjną naszych Q400 NextGen w momencie kiedy otwieramy wiele nowych połączeń w regionie. Cieszymy się również z przewidywalności kosztów jakie oferuje program, a także z poziomu usług oferowanych przez firmę Bombardier - powiedział Bartłomiej Matusewicz, wiceprezes Eurolot ds. operacyjno-technicznych.- Bombardier, jako producent oryginalnych części i komponentów jest w wyjątkowej sytuacji, aby zrozumieć potrzeby Eurolotu i zapewnić najlepsze rozwiązania, najwyższą niezawodność i najniższe koszty eksploatacji. Jesteśmy zadowoleni, że kolejne maszyny tej linii dołączają do naszego programu Smart Parts, który nadal jest bardzo konkurencyjny w porównaniu do innych ofert - powiedział Gary Martin, wiceprezes ds. sprzedaży, marketingu i programów serwisowych Bombardiera.

Obecnie flota Eurolotu składa się z 11 Bombardierów Q400 NextGen.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożyk


Reklama


Booking.com
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie