×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Finnair zacieśnia współpracę z JAL i BAOd dziś (3.6) Finnair jest członkiem porozumienia Siberian Joint Business (SJB) z liniami Japan Airlines i British Airways. Jego celem jest rozwijanie współpracy na trasach pomiędzy Unią Europejską a Japonią. 

Wspólne taryfy przewoźników sa już dostępne także dla pasażerów z Polski. O nawiązaniu współpracy przewoźników informowaliśmy już w kwietniuFinnair lata z Helsinek do Warszawy (2 razy dziennie, obsługiwane przez Flybe Nordic) i Krakowa (5 razy w tygodniu).

Przez stolicę Finlandii i swoją główną bazę przewoźnik oferuje dalsze połączenia do Tokio (dwa razy dziennie, w tym jeden lot obsługiwany przez Japan Airlines Boeingiem 787 Dreamliner), Osaki (codziennie) i Nagoi (codziennie). 

Fiński przewoźnik zapewnia, że dzięki porozumieniu pasażerowie, w tym z Polski, zyskają dostęp do szerszej oferty przesiadkowej na lotniskach w Europie i Japonii. Będą mogli także łączyć taryfy należących do SJB linii lotniczych. Połączenia będą dostępne w systemach rezerwacyjnych wszystkich cżłonków SJB, ujednolicone zostaną też zasady obsługi pasażerów. 

Dominik Sipinski
fot. Dominik Sipinski


Reklama


Booking.com
gość_ca59c - Profil
gość_ca59c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie