Wygraj model B777-300ER Emirates - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wygraj model B777-300ER EmiratesLinia Emirates przygotowała dla naszych Czytelników małą niespodziankę. W związku ze zmianą samolotu na trasie Warszawa - Dubaj otrzymaliśmy 10 modeli Boeinga 777-300ER Emirates, które chcemy rozdać w nowym konkursie.

Konkurs potrwa od 1 do 2 czerwca do godziny 23:59. Zwycięzców podamy 3 czerwca na łamach naszego portalu.Zasady są bardzo proste. Wystarczy przesłać zdjęcie Boeinga 777 w barwach Emirates lądującego (około 11:30) 1 lub 2 czerwca w Warszawie oraz uzasadnić w ciekawy sposób dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać model B777.

Zdjęcie i uzasadnienie należy przesyłać na konkursowy adres e-mail: konkurs(@)pasazer.com. Akceptujemy prace wysłane tylko 1 i 2 czerwca, własnego autorstwa i przedstawiające B777 w Warszawie. Spośród nadesłanych prac wybierzemy 10 najciekawszych zdjęć wraz z uzasadnieniami. Ich autorzy otrzymają model B777-300ER Emirates w skali 1:200.

Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez linie Emirates i portal pasazer.com w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu. Uczestnik konkursu zgadza się także na otrzymywanie treści informacyjnych i reklamowych drogą e-mailową od pasazer.com oraz Emirates.

Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się również na publikację zgłoszonego zdjęcia, a także imienia i nazwiska w publikacjach portalu pasazer.com oraz linii Emirates.

Fot. Emirates


Reklama


Booking.com
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie