Adria zmienia godziny lotów z Łodzi - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Adria zmienia godziny lotów z Łodzi- Linie Adria Airways zmieniają godziny lotów z i do Łodzi - poinformował nas czytelnik Marcin poprzez platformę "Daj znać". Od dziś (10.04) zmieniona została godzina lotów Adrii na trasie Łódź - Monachium Łódź. Nowy rozkład rejsów wygląda następująco:
  • JP153/LH6913 Monachium 8:45 – 10:05 Łódź
  • JP152/LH6912 Łódź 10:35 – 11:55 Monachium

- Dzięki tej zmianie godzin jesteśmy w stanie zaoferować pasażerom dużo więcej kierunków przylotowych do Łodzi przez Monachium niż w poprzednim rozkładzie - powiedziała Ewa Bieńkowska, rzecznik Łódź Airport.

Pasażerowie w Monachium mogą przesiadać się na dalsze połączenia przewoźników z sojuszu Star Aliance. Bagaż odbierzemy w porcie docelowym. Bilet z przesiadką w Monachium będzie obowiązywał na zasadzie umowy interline między Adria Airways oraz innymi przewoźnikami m.in. Lufthansą, z którą przewoźnik podpisał także code-share.

Z Łodzi z przesiadką w Monachium na jednym bilecie można polecieć do: Amsterdamu, Aten, Barcelony, Bazylei, Belgradu, Berlina, Bolonii, Brukseli, Bukaresztu, Budapesztu, Bombaju, Chicago, Delhi, Drezna, Dusseldorfu, Frankfurtu, Grazu, Genewy, Hanoweru, Hamburga, Hong Kongu, Kolonii, Kopenhagi, Kijowa, Lizbony, Lublany, Madrytu, Mediolanu, Munster, Nicei, Nowego Jorku, Oslo, Paryża, Rzymu, Pekinu, Sofii, Stambułu, Szanghaju, Tbilisi, Wiednia  oraz Zurychu.

Połączenie jest obsługiwane Bombardierem CRJ900 zabierającym na pokład 86 pasażerów.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożyk


Reklama


Booking.com
gość_ddbd2 - Profil
gość_ddbd2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie