×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Namaluj swoją drogę do Rio z LufthansąPiłka nożna i sztuka? Kibice z całej Europy mają możliwość pokazania swojego artystycznego talentu. Za pomocą nowej aplikacji Lufthansy, dostępnej na portalu Facebook, użytkownicy mogą ubrać maszynę w barwy ulubionej drużyny, którą będą wspierać w Brazylii. Kampania wiodącej europejskiej linii ruszyła dziś pod hasłem "Żyj z pasją – poleć do Brazylii". Aplikacja oferuje szeroką gamę narzędzi i kolorów, pozwalającą fanom stworzyć dowolne, unikalne wzory na modelu nawiązujące do ulubionej drużyny piłkarskiej. Im bardziej kreatywny, kolorowy i wyjątkowy będzie projekt, tym większe szanse na wygranie biletów do Brazylii.Aplikacja "Kolory Pasji" pozwala także użytkownikom na dzielenie się swoimi projektami z przyjaciółmi. Poprzez zaproszenie innych użytkowników lub polubienie profilu Facebook Lufthansy, fani mogą odblokowywać dodatkowe narzędzia do projektowania. Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu. Po zaprojektowaniu własnej maszyny użytkownik może zgłosić pracę do konkursu bezpośrednio
z poziomu aplikacji. Najlepsi projektanci będą mogli wygrać dwa bilety lotnicze do Brazylii. Nagrodami w konkursie są także dwa stoły do piłkarzyków oraz 500 kodów promocyjnych na bilety Lufthansy. Wszyscy uczestnicy otrzymają tapety z logo Lufthansy, których będą mogli użyć na własnych profilach. Aplikacja dostępna jest na portalu Facebook (link).

Fot. Lufthansa

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


gość_5808b - Profil
gość_5808b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie