×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Bydgoszcz straci trzy trasy Ryanair



Kolejne cięcia w siatce połączeń Ryanair, tym razem to port lotniczy w Bydgoszczy ma stracić aż trzy połączenia - donosi bydgoski serwis gazeta.pl.

- Niestety, jesteśmy zmuszeni do dużych cięć naszej siatki połączeń w całej Europie. Powodem jest brak wystarczającej liczby samolotów - wyjaśnia dla serwisu Katarzyna Gaborec z Ryanair.



W nadchodzącym sezonie letnim nie polecimy z Bydgoszczy do Glasgow Prestwick, Dusseldorfu Weeze oraz Girony. Połączenie do Hiszpanii zostało zawieszone na okres zimowy i według informacji, podobnie jak loty z Gdańska oraz Rzeszowa, nie powróci w sezonie letnim.

Rejsy z Bydgoszczy do Dusseldorfu Weeze dostępne są w systemie rezerwacyjnym przewoźnika do 28 marca 2014 roku. Obecnie loty do Niemiec odbywają się dwa razy w tygodniu.

Bilety z Bydgoszczy do Glasgow Prestwick możemy kupować tylko na przeloty do 27 marca 2014 roku. Rejsy do Szkocji obsługiwane są obecnie dwa razy w tygodniu.

W sezonie letnim w 2014 roku z bydgoskiego portu lotniczego dolecimy liniami Ryanair wyłącznie do Londynu Stansted, Dublina oraz Birmingham. Irlandzki przewoźnik jest obecnie jedyną regularną linią lotniczą obsługującą rejsy z Bydgoszczy.


Anna Żuchlińska


Reklama


Booking.com
gość_25975 - Profil
gość_25975
  

Pasazer.com na Facebooku



Spodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie