Z UIA do Mińska, Duszanbe i Nowego Jorku - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z UIA do Mińska, Duszanbe i Nowego JorkuLinie lotnicze Ukraine International Airlines ogłosiły uruchomienie w sezonie letnim w 2014 roku trzech nowych połączeń z Kijowa do Białorusi, Tadżykistanu oraz Stanów Zjednoczonych.

Pierwszy rejs z Kijowa do Mińska został zaplanowany na 27 kwietnia 2014 roku. Loty będą się odbywały pięć razy w tygodniu.

Połączenie z Kijowa do Duszanbe zostanie uruchomione 1 kwietnia 2014 roku. Rejsy z Ukrainy do Tadżykistanu będą realizowane dwa razy w tygodniu. Linie lotnicze Ukraine International Airlines będą obsługiwały loty między Ukrainą a Białorusią i Tadżykistanem samolotami Boeing 737-500.Rejsy z Kijowa do Nowego Jorku wystartują 25 kwietnia 2014 roku. Początkowo loty na lotnisko Nowy Jork JFK będą realizowane dwa razy w tygodniu, w okresie wakacji letnich rejsy będą się odbywały raz dziennie. Natomiast od 1 października 2014 roku połączenie będzie obsługiwane pięć razy w tygodniu.
Linie lotnicze UIA będą realizowały rejsy między Ukrainą a Stanami Zjednoczonymi samolotami Boeing 767-300ER.

Anna Żuchlińska


gość_7c8b4 - Profil
gość_7c8b4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie