Pliki cookies
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


ModlinBus z Łodzi do Modlina

18/12/2013 14:57

Od 17 stycznia autobusy ModlinBus połączą Łódź z lotniskiem w Modlinie. 

Trasa autobusu to Dworzec Łódź Kaliska - Warszawa Metro Młociny - Lotnisko Warszawa/Modlin.

Trasa obsługiwana będzie 3 razy dziennie. Sprzedaż biletów rozpocznie się 20 grudnia. Bilety będzie można kupić przez internet, na lotnisku lub w autobusie przed odjazdem. Zapłacimy za nie gotówką lub kartą.

Czas przejazdu na tym około 160-km odcinku ma wynosić 2 godziny i 45 min. Odcinek z Łodzi do Warszawy pokonywany będzie autostradą A2.



Autobusy ModlinBus wyposażone są w klimatyzację, skórzane i rozkładane fotele oraz darmowe Wi-Fi. Pojazdy tej spółki obecnie kursują do Modlina z Metra Młociny oraz z centrum Warszawy (sprzed Pałacu Kultury i Nauki).

Tomasz Wyszyński


Pasazer na Facebooku



gość_7ffcd - Profil
gość_7ffcd
  
Ile to 1 dodane do 2?

gosc_92b2f - Profil
gosc_92b2f
  
Jak załatwić przejazd Łódź-Modlin i z powrotem. Bilety lotnicze mam.
07/01/2014 19:46  

gosc_ec645 - Profil
gosc_ec645
  
A kto zapłaci za zniżki Ryanair-owi 99% za lądowania!!!!???Niech zajmie się tym prokurator!!!!Przecież lotnisko nie zarabia a traci-nie bankrutuje dzięki dotacjom (płacącym podatki Polaków)-ludzie obudżcie się!!!!
31/12/2013 20:09  

gosc_0ea7e - Profil
gosc_0ea7e
  
To oznacza koniec łódzkiego lotniska.
25/12/2013 16:29  

  
* kolejne 20 to mieszkańcy Mazowsza
22/12/2013 00:46  

  
Dla mnie jest to lotnisko low costowe i tyle. Stołeczność nie gra tutaj żadnej roli. Jest ono zwyczajnie dobrze skomunikowane lotnisko z dobrą siatką połączeń. Samych Warszawiaków wśród pasażerów jest około 20 proc, a kolejne 20 a całą reszta to osoby z innych wojewódz bądz osoby z zagranicy. Wyniki takie mam ze statystyk lotniskowych. Sukcesem Modlina jest bliskość dla pasażerów z Warmi i Mazur, a takżę Podlasia które są lotniczą pustynią. Będe sie uperiał, że WMI nie korzysta aż tyle z stołeczności co WAW. Statystyki pasażerów to pokazują.
22/12/2013 00:45  

  
@wersatis - tu chodzi co coś innego. Ludzie typu infomodlin podniecają się, że w ich miejscowości jest lotnisko i ono się tak prężnie rozwija, że w statystykach za przyszły rok będzie w pirwszej piątce (jak nie w pierwszej trójce) lotnisk w PL. Ktoś na tym portalu napisał przy innym artykule cenne spostrzeżenie, które trafnie tu pasuje - otóż lotniska w Modlinie (a raczej w Nowym Dworze Mazowieckim) nie należy traktować jak lotniska regionalnego (typu POZ, WRO, GDA, KRK) bo jest to lotnisko stołeczne. Low costowe - ale stołeczne. Bez stolicy Nowy Dwór Mazowiecki i jego otoczenie nie miałyby potencjału nawet na jedno połączenie FR np. do STN, więc takie teksty, że będziemy trzecim czy drugim lotniskiem w Polsce są śmieszne, bo bez Warszawy lotniska cywilnego nie mieliby w ogóle. Każdy region - Trójmiasto, Dolny Śląsk, Małopolska - same wypracowują swój potencjał nie mając forów jakie ma stolica i fani lotniska WAW to rozumieją - i nie porównują się do nich - bo stolica zasadniczo jest tylko jedna. Tylko tacy zawadiacy jak infomodlin są przekonani, że dzięki lotnisku ich pierdziszew stał się pępkiem wszechświata, podczas, gdy jedyne co, to wykorzystał sąsiedztwo największego miasta w Polsce. I przy okazji - z lotniska w Łodzi na dworzec dojedziesz bez przesiadek autobusem 65.
21/12/2013 23:19  

gosc_69ea0 - Profil
gosc_69ea0
  
@gosc_5cb5b to niewiele zmienia gdyż doliczając ten autobus takt pomiedzy polaczeniemi 30 min. w niektórych godzinach do godz. w innych co jest niepoważne.
21/12/2013 22:30  

  
bundy@ JTS i proponuje tobie skończyć z takimi tekstami
21/12/2013 21:18  

gosc_5cb5b - Profil
gosc_5cb5b
  
@ wersatis Łódź Kaliska -> Lotnisko jest bezpośrednie połączenie. Dla ułatwienia..jest to linia 65 :-)
21/12/2013 18:01  

  
@prezesik To, ze ja czy też inne osoby z Mazowsza ekscytują się Modlina w wynika prostej przyczyny. Warszawa była przez długi czas omijana przez FR. Dlatego musieliśmy sie tułać po BZG,LCJ,KTW,KRK aby skorzystać z tanich lotów. Teraz sie to zmieniło. Mamy swój port. Cieszy mnie to iż sie rozwija zwiększając dostępność portu dla potencjalnych pasażerów. W porównaniu z Łódzią my staramy sie ułatwiać dostęp do Modina innym, a nie liczymy na potencjał własnego regionu. Łódź nawet nie dorobiła sie porządnego i bezpośredniego połączenia lotniska z najbliższym punktem przesiadkowym czyli Łodzią Kaliską. Nie pisze o linii 55 bo ona jest raz na godzinę czyli zbyt rzadko. Modlin tylko korzysta z nieporadności swojego konkurenta.
21/12/2013 00:27  

Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Kalendarz lotniczy




Najlepsza niskokosztowa linia lotnicza 2014