Pliki cookies
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolotem do Dortmundu i Kolonii/Bonn?

24/01/2013 13:08

Eurolot chce uruchomić w sezonie letnim dwa nowe połączenia z Heringsdorfu/Świnoujścia do Dortmundu oraz Kolonii/Bonn. Pierwsze rejsy z Wyspy Uznam zostały zaplanowane na 4 maja 2013 roku i mają być realizowane raz w tygodniu, w soboty.



Eurolot jest gotowy do uruchomienia tego połączenia, ale wciąż czekamy na sfinalizowanie wszystkich szczegółów umowy - mówi Anna Rusajczyk, rzecznik prasowy Eurolotu.

Połączenie z Heringsdorfu do Dortmundu oraz Kolonii/Bonn ma być obsługiwane samolotem Dash8 Q400.

Anna Żuchlińska


Pasazer na Facebooku



gość_1f373 - Profil
gość_1f373
  
Ile to jeden razy 4?

gosc_5478c - Profil
gosc_5478c
  
Ludzie, o co wam chodzi? Że źle? Linia ma przynosić dochody, a jeśli zrobi to u lepiej płatnych klientów, tym lepiej dla nas. Jeśli firma rzeczywiście ZAROBI (zwróci się paliwo, obsługa, samolot i jeszcze zwróci się tzw. koszt alternatywny) tym lepiej dla naszego państwa, i nas. Jeśli polska firma zarabia za granicą i ściąga pieniądze do Polski to DOBRA SYTUACJA.

To coś, jakby Irlandczycy mówili, że źle, że FR lata do Polski... Najlepiej gdyby między paroma lotniskami w Irnaldii latał... :P
29/01/2013 21:43  

  
aguirre: zgadza się ale żeby wozić Niemców na krajówkach trzeba to odpowiednio wypromować. A na to potrzebna jest kasa !
29/01/2013 10:53  

  
I to jest kierunek dla LO i K2 ;-) Po co wozić polski ruch niskopłatny, skoro można latać po Niemczech i tam sprzedawać droższe bilety na krajówkach ;-) Nowa misja? ;-) I na to potrzebna forsa z naszych podatków?
24/01/2013 22:54  

  
Co za hejt, Herigsdorf jest niecałe 5km od Świnoujścia. Często znane są takie przypadki, że jedno lotnisko obsługuje dwa kraje, patrz lotnisko w Bazylei leżące...we Francji.
24/01/2013 21:14  

gosc_ddc70 - Profil
gosc_ddc70
  
Heringsdorf to przeciez lotnisko przy samej granicy z Polską. 5 km od Świnoujscia:)
24/01/2013 20:52  

gosc_82724 - Profil
gosc_82724
  
czyli polska linia lotnicza oferuje loty krajowe w Niemczech...
24/01/2013 20:45  

gosc_df84e - Profil
gosc_df84e
  
Na loty Eurolotu na LHR to ja bym raczej nie liczyl ze wzgledu na sloty a raczej ich brak. Ale milo byloby gdyby otworzyli polaczenie na London-Southend. Przynajmniej wschodni Londyn i hrabstwo Essex (gdzie mieszka sporo Polakow) mialoby dogodne polaczenie z polska Galicja.
24/01/2013 16:49  

  
Pewnie poleci w sobotę rano z Warszawy lub Krakowa i przy okazji obsłuży i zgarnie większą kasę od Niemców. Kiedyś podobnie na Atr42 latał JetAir tylko że z WRO - można było wtedy wybrać się na fajną jednodniówkę. Niemców wtedy z Monachium był cały samolot a ceny były po 199 euro, a z WRO 20 osób przy cenach 69 pln.
zobacz link
24/01/2013 14:56  

gosc_eb9b9 - Profil
gosc_eb9b9
  
eurolot zamiast zapelniac dziure po wizzair
na trasie dtm-lcj lub cgn-waw lata do destynacji ktore juz obslugiwane sa przez air berlin.Gratuluje pomyslu.Kuba
24/01/2013 14:14  

gosc_cfbd8 - Profil
gosc_cfbd8
  
i co gosc_c5775 kupisz bilet w eurolot na LHR 200zl drozej czy na STN w FR taniej ?
24/01/2013 14:03  

Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Kalendarz lotniczy