×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air na Okęciu do 8 styczniaLinie lotnicze Wizz Air poinformowały w komunikacie prasowym o przedłużeniu operowania z lotniska im. Chopina o 2 dni. Przewoźnik oczekuje na informacje związane z naprawą pasa startowego na lotnisku w Modlinie. Poniżej pełna treść komunikatu.

„Linie lotnicze Wizz Air potwierdzają przedłużenie swojej tymczasowej działalności operacyjnej na warszawskim Lotnisku Chopina o kolejne dwa dni, do północy 8 stycznia, oczekując dalszych szczegółów związanych z naprawą pasa startowego na Lotnisku w Modlinie.

Podjęcie decyzji o przedłużeniu tymczasowej działalności na warszawskim lotnisku było konieczne, aby umożliwić pasażerom planowanie przebiegu ich podróży, w czasie, gdy Wizz Air oczekuje na aktualne informacje od portu lotniczego w Modlinie.”


Ryanair, który także przeniósł swoje wszystkie loty z Modlina na lotnisko im. Chopina ogłosił, że pozostaje na Okęciu również do 8 stycznia.

Od 22 grudnia lotnisko w Modlinie jest zamknięte z uwagi na poważne złuszczenia betonowej, kilometrowej części drogi startowej. Naprawa rozpoczęła się 27 grudnia. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem portu lotniczego, nadzór budowlany oraz Urząd Lotnictwa Cywilnego dokonają odbioru naprawionej drogi startowej 4 stycznia. 

Tomasz Wyszyński


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_843ac - Profil
gość_843ac
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie