×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


easyJet: Z Manchesteru do MoskwyeasyJet oficjalnie ogłosił uruchomienie nowego połączenia z Manchesteru do Moskwy. Pierwszy rejs do Rosji został zaplanowany na 28 marca 2013 roku. Będzie to pierwsze bezpośrednie połączenie między Manchesterem a Moskwą.
Loty z Manchesteru do Moskwy będą się odbywały cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, czwartki oraz niedziele. Samolot będzie startował z Manchesteru o 9:45, a w Moskwie wyląduje o 17:40 lokalnego czasu. Rejs powrotny z lotniska Domodiedowo został zaplanowany na 18:20, a w Manchesterze spodziewany jest o 18:30 czasu lokalnego.

Brytyjski przewoźnik będzie realizował rejsy na lotnisko Domodiedowo samolotem Airbus A320, który zabiera na pokład 180 pasażerów.Dodatkowo easyJet zbazuje na lotnisku w Manchesterze ósmą maszynę z rodziny Airbus A320 i zaoferuje pasażerom loty na nowych trasach do Pragi oraz Salonik, jak również zwiększy częstotliwość rejsów do Pafos i na Santorini.

Piotr Bożyk
Fot. Airbus Media


Reklama


Booking.com
gość_db09e - Profil
gość_db09e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie