×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Travel Service (QS)


 7.5

/10

Travel ServiceTravel Service Airlines to czeska prywatna linia czarterowa powstała w 2000 r. Jej główna siedziba znajduje się w Pradze. Od 2004 r. prowadzi także sprzedaż biletów pod marką SmartWings (LCC) oraz loty czarterowe pod marką Travel Service. Oprócz tej działalności przewoźnika oferuje także loty biznesowe ad hoc na pokładzie Cessny 680 Citation Business Jet. Linia posiada także trzy spółki zależne Travel Service Polska, Travel Service Slovakia oraz Travel Service Hungary, a od grudnia 2013 r. posiada także 34 proc. udziałów w Czech Airlines (CSA). W Polsce przewoźnik posiada dwie bazy operacyjne na Lotnisku Chopina oraz w porcie Poznań-Ławica.

Obecnie czeski przewoźnik posiada we flocie 38 maszyn: siedem Airbusów A320, dwa Boeingi 737-700, 28 Boeingów 737-800NG oraz jedną Cessnę 680 Citation Business Jet. Jest to liczba wszystkich samolotów latających w spółkach Travel Service i Smartwings wraz z maszynami będącymi w spółkach zależnych.


Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: Dolatuje do celu.
Wady: Ilość miejsca na nogi to jakieś nieporozumienie. Powinni ograniczyć max czas lotu w takich warunkach do 2h. Samoloty wieloletnie. Najgorszy czarter w PL.
2

/10

28/11/2017 11:01,  
Zalety: 01 października, lot z Wrocławia do Chanii. Miła, profesjonalna, pomocna polska załoga. Pani Kasia -szefowa pokładu - właściwa osoba na właściwym miejscu. Samolot prawie 9-letni, wygodny jak na 2.5 godzinną podróż. Na miejscu byliśmy przed czasem rozkładowym.
Wady: Brak
10

/10

05/10/2017 17:33,  
Zalety: W dniu 16 sierpnia br. miałam przyjemność podróżować linią Travel Service, lot poranny z Katowic do Chanii. Podróż należała do bardzo przyjemnych, czysto, schludnie i bezpiecznie :) Na szczególną uwagę jednakże zasługuje załoga, a w szczególności steward z którym mieliśmy przyjemność lecieć. Bardzo miły i profesjonalny młody Pan, który swoją aparycją i profesjonalizmem ujął mam wrażenie wszystkich!!! Brawo!!! Więcej takich osób a latanie znów stanie się odprężające i mniej stresujące ;) !
Wady: Zero!!!
10

/10

06/09/2017 07:52,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy