×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Travel Service (QS)


 7.4

/10

Travel ServiceTravel Service Airlines to czeska prywatna linia czarterowa powstała w 2000 r. Jej główna siedziba znajduje się w Pradze. Od 2004 r. prowadzi także sprzedaż biletów pod marką SmartWings (LCC) oraz loty czarterowe pod marką Travel Service. Oprócz tej działalności przewoźnika oferuje także loty biznesowe ad hoc na pokładzie Cessny 680 Citation Business Jet. Linia posiada także trzy spółki zależne Travel Service Polska, Travel Service Slovakia oraz Travel Service Hungary, a od grudnia 2013 r. posiada także 34 proc. udziałów w Czech Airlines (CSA). W Polsce przewoźnik posiada dwie bazy operacyjne na Lotnisku Chopina oraz w porcie Poznań-Ławica.

Obecnie czeski przewoźnik posiada we flocie 38 maszyn: siedem Airbusów A320, dwa Boeingi 737-700, 28 Boeingów 737-800NG oraz jedną Cessnę 680 Citation Business Jet. Jest to liczba wszystkich samolotów latających w spółkach Travel Service i Smartwings wraz z maszynami będącymi w spółkach zależnych.


Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: Jedyną zaletą jest to, że samolot dał radę unieś się w powietrze, co jest dla tych linii nie lada osiągnięciem. Brawo.
Wady: Linia lotnicza Travel Service to jakiś żart. Są tak opóźnieni, jakby mieli za dużo chromosomów. 6 godzin opóźnienia na trasie Lanzarote - Katowice. Ludziom chce się pić, a obsługa przygotowała aż 4 butelki wody beskidzkiej. Taka ilość nie wystarczyłaby nawet dla pasażerów jednoosobowego szybowca. Obsługa dodatkowo wyjątkowo niemiła. Jedynymi lotami, którymi ta linia powinna się zajmować, to latanie w kulki.
1

/10

18/08/2018 22:41,  
Zalety: Lot Katowice - Burgas 7.08.2018. Wylot przed czasem, bardzo mile i pomocne stewardessy. Darmowa woda. Kapitan Polak informujący o trasie przelotu. Bardzo przyjemny lot.
Wady: Brak
10

/10

17/08/2018 08:59,  
Zalety: Chciałam bardzo pochwalić stewardessy lotu czarterowego nr 7308 z Warszawy na Teneryfę. Wylot 26.07.2018 o godz 6.55. Pomogły mi w transporcie leku dla syna. Udostępniły schłodzone miejsce z tyłu samolotu. Co godzinę bez problemu mogłam sprawdzać temperaturę w torbie termicznej. Panie same dokładały pokruszony lód. Były przemiłe i profesjonalnie podeszły do tematu. Jeszcze raz im dziękuję. Świetnie poradziły sobie z trudnym pasażerem, a właściwie z trzema. Obiecałam, iż wystawię im super opinię, co czynię! ITAKA niestety dała ciała, bo nie powiadomiła linie o przewozie i jeszcze robiła mi utrudnienia.
Wady: 2 godziny opóźnienia. Podobno nie można było usunąć usterek i ze względu na nasze bezpieczeństwo podstawiono drugi samolot. Pilot nadrobił trochę w czasie lotu.
10

/10

15/08/2018 23:54,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie