×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Travel Service (QS)


 7.5

/10

Travel ServiceTravel Service Airlines to czeska prywatna linia czarterowa powstała w 2000 r. Jej główna siedziba znajduje się w Pradze. Od 2004 r. prowadzi także sprzedaż biletów pod marką SmartWings (LCC) oraz loty czarterowe pod marką Travel Service. Oprócz tej działalności przewoźnika oferuje także loty biznesowe ad hoc na pokładzie Cessny 680 Citation Business Jet. Linia posiada także trzy spółki zależne Travel Service Polska, Travel Service Slovakia oraz Travel Service Hungary, a od grudnia 2013 r. posiada także 34 proc. udziałów w Czech Airlines (CSA). W Polsce przewoźnik posiada dwie bazy operacyjne na Lotnisku Chopina oraz w porcie Poznań-Ławica.

Obecnie czeski przewoźnik posiada we flocie 38 maszyn: siedem Airbusów A320, dwa Boeingi 737-700, 28 Boeingów 737-800NG oraz jedną Cessnę 680 Citation Business Jet. Jest to liczba wszystkich samolotów latających w spółkach Travel Service i Smartwings wraz z maszynami będącymi w spółkach zależnych.


Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: Lot poznań-gdansk-fuerta-poznań jak na czarter w miarę sporo miejsca na nogi, samolot wygony i cichy ;)
Wady: godzinne opóźnienie, ale pilot trochę nadrobił w powietrzu
10

/10

29/01/2018 18:56,  
Zalety: Dwa zaliczone loty i oba punktualne, a jeden nawet przed czasem. Samolot sprawny, dość przyzwoity, wszystko działa. Wifi z rozrywką pokładową, kubek darmowej wody, sympatyczna obsługa. Robią to co do nich należy. Żadnego wciskania perfum czy tandetnych zegarków. Sam lot bardzo spokojny.
Wady: Brak
10

/10

24/01/2018 00:30,  
Zalety: Leciałam z TS na Dominikanę i do Tajlandii. Nie przepadam za lataniem, jednak podróże z Travel Service to przyjemność, mimo długich lotów nie odczuwałam turbulencji ani zmęczenia, dostępny na pokładzie zestaw z filmami i muzyką uprzyjemniał mi długie godziny na fotelu. Posiłki smaczne :) a załoga świetnie przygotowana i profesjonalna. Zawsze chętni do pomocy. Przede wszystkim dbają o bezpieczeństwo a to ważniejsze niż fanaberie niektórych pasażerów ;)
Wady: Nie stwierdzono :)
10

/10

13/01/2018 13:49,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie