×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Alitalia (AZ)


 5.2

/10

AlitaliaAlitalia to włoski przewoźnik narodowy. Dominującym udziałowcem wciąż pozostaje włoski skarb państwa, reszta akcji znajduje się w rękach pracowników. Główny inwestor branżowy, Air France, dysponuje zaledwie 2% udziałów. Główny węzeł Alitalii znajduje się na lotnisku Fiumicino w Rzymie. Do końca marca 2008 roku, Alitalia posiadała drugi węzeł na lotnisku Malpensa niedaleko Mediolanu.

Jest członkiem aliansu lotniczego Sky Team i była jednym z jego założycieli..

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: Bardzo uprzejma obsługa i piękne, eleganckie wnętrze. Zwłaszcza w klasie biznes.
Wady: Brak Duty Free na pokładzie, nie można nic kupić z katalogu.
9

/10

28/03/2016 21:43,  
Zalety: Alitalia w tym roku (I 2016) była bardzo miłym zaskoczeniem..., aż dziwnie mi się to pisze, ale muszę ich pochwalić. Nie wiem czy to zasługa Ethiadu, który wymógł zmiany w AZ, w każdym razie moje ostatnie loty (CDG-FCO-TIA-FCO-MPL) oceniam bardzo pozytywnie; wszystkie rejsy punktualne, serwis na pokładzie na bardzo sympatycznym poziomie, bagaż doleciał razem ze mną :)
Wady: brak :o
8

/10

03/02/2016 09:48,  
Zalety: Pilot starał się nadrobić spóźnienie.
Wady: Lot FCO-NAP, godzinne spóźnienie na 25cio minutowym locie. Samolot stary, boarding autobusem w którym po podjechaniu pod samolot staliśmy 10 minut bo... właśnie nikt nie wiedział czemu. Personel średni. Ledwo zdążyłem na drugi samolot ale tylko dzięki temu że zaczekali na nas. 10 lat temu leciałem nimi ostatni raz było kiepsko bo tym czasie nic się nie zmieniło. Słabe linie
2

/10

03/05/2015 21:14,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy