Linia lotnicza Etihad Airways (EY) - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Etihad Airways (EY)


 7.5

/10

Etihad AirwaysLinie lotnicze Etihad Airways swoją siedzibę mają w Abu Zabi. Zostały założone w 2003 roku. W swojej flocie linie posiadają obecnie 51 samolotów i obsługują rejsy do 64 miast na całym świecie.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: Nic! absolutnie nic!
Wady: nie spodziewałam się takiego bubla po tym przewoźniku. Raz odstąpiłam od normy i zamiast europejskiego przewoźnika wybrałam tego z Zatoki Perskiej. Uprzejmie dziękuję i już nikt nigdy nie namówi mnie żeby lecieć jakimikolwiek arabskimi liniami. Personel pokładowy skandalicznie nie miły, nawet good morning nie potrafią powiedzieć, jedzenie na 13 godzinny lot takie samo jakie na 6 godzinny... już nie mówiąc jakie paskudne. Jedynym plusem może być ewentualnie samolot całkiem czysty Airbus A340. Opóźnienia w Abu Dhabu sięgają nawet kilku godzin, a transfer to koszmar! Odradzam!
1

/10

17/10/2016 01:05,  
Zalety: Czyste samoloty, pomocna i miła obsługa, jedzenie w porządku, kosmetyczka z zatyczkami do uszu, skarpetkami i opaską na oczy, dobry system rozrywki z filmami arabskimi i azjatyckimi, bardzo miękkie lądowanie.
Wady: Bardzo słabej jakości słuchawki na pokładzie, podczas 12 godzinnego lotu tylko dwa posiłki
7

/10

31/08/2016 14:44,  
Zalety: Lot - Frankfurt - Abu Dhabi klasa ekonomiczna samolot na czas stewardessy bardzo pomocne miły , przyjemny lot
Wady: -
10

/10

05/04/2015 23:08,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie