Wypożycz samochód


  Zarezerwuj hotel
pasazer.com wiadomości
 PromoLOT - nowa, tania taryfa LOTu
 Paweł Cybulak 2009-09-07 15:50

 
      

Kolejna miła niespodzianka od LOTu. PromoLOT to nowa propozycja cenowa naszego narodowego przewoźnika. Dzięki tej taryfie, pasażer rezerwujący swoją podróż z odpowiednim wyprzedzeniem, będzie miał do dyspozycji najniższe z możliwych cen za przeloty samolotami PLL LOT po Polsce i Europie.

Rezerwując bilety na rejsy klasy ekonomicznej w kraju i Europie z wyprzedzeniem przynajmniej 45-dniowym, pasażer ma szansę na skorzystanie z puli biletów w najatrakcyjniejszej taryfie – PromoLOT.

- PromoLOT to kolejna nowość w ofercie LOT-u, którą udostępniamy naszym klientom – mówi Paweł Pudłowski, wiceprezes zarządu PLL LOT ds. handlowych. - Wiemy, jak ważne dla pasażerów są koszty podróży, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by umożliwić im zakup biletów lotniczych w najniższych, niespotykanych dotąd cenach- dodaje.

Najniższe dostępne ceny biletów w taryfie PROMOLOT to: 169 PLN do Europy w jedną stronę i 99 PLN po Polsce w jedną stronę.

Taryfa PromoLOT jest jedną z pięciu taryf dostępnych dla pasażerów (pozostałe to: Grey, Blue, Gold i Business). Taryfy różnią się cenami oraz opcjami dodatkowymi, takimi jak możliwość zwrotu biletu, zmiany szczegółów rezerwacji, czy liczbą naliczanych punktów w programie lojalnościowym Miles&More. Pasażerowie mogą również skorzystać z kilku innych promocji, takich jak 500 mil w prezencie przy zakupie dowolnego biletu, czy dostępna od 1 września oferta Charter Mix. Dzięki tej ofercie klienci indywidualni z różnych miast Polski będą mogli polecieć samolotami czarterowymi do najpopularniejszych kurortów europejskich i położonych w basenie Morza Śródziemnego m.in. we Włoszech, Grecji, Portugalii, czy Egipcie.

Warunki Taryfy PromoLOT:
 • Ceny:
  • Europa od 169 PLN w jedną stronę
  • Polska od 99 zł w jedną stronę
 • Warunki taryfy:
  • Taryfa PromoLOT dostępna jest wyłącznie poprzez stronę internetową
  • Taryfa dostępna jest na rejsach krajowych i europejskich z wyłączeniem: Mińska, Kijowa, Moskwy, Tel Awiwu;
  • Zakup biletu musi nastąpić na co najmniej 45 dni przed wylotem;
  • Między wylotem a powrotem musi wystąpić niedziela;
  • Maksimum pobytu: 6 miesięcy
  • Zwroty: niedozwolone
  • Zmiany: niedozwolone
  • Zniżki:
   • Dziecko (2-11 lat) w towarzystwie dorosłego: 67 % ceny biletu
   • Niemowlę z osobnym m-cem siedzącym (poniżej 2 lat): 67% ceny biletu
   • Niemowlę bez osobnego m-ca siedzącego (poniżej 2 lat) 10 % ceny biletu.

LOT rozpoczął promocję nowej taryfy m.in. w telewizji TVN.
Zainteresował Cię ten tekst - polub i poleć

Dodaj swój komentarz
Nie ma możliwości komentowania artykułów starszych niż 3 miesiące!

Ostatnie 10 komentarzy

mezmer napisał w dniu 2009-09-11 o 19:23

hahaha...dobre ;)...moj blad:)

ustang napisał w dniu 2009-09-11 o 12:12

jak szary i zbłąkany, to zapewne o smaku rozpuszczalnej kawy z mlekiem opcjonalnie wymiętoszonych zszarzałych skarpetek, które pierwotnie były białe ;D a tak w ogóle stronka działa na loty po Europie ale już po Polsce jest w jedną stronę :P ale i tak jedna z najlepszych promocji LOT-u i czuć w szybkości reakcji na stronie, że sporo osób korzysta ;)

dareck napisał w dniu 2009-09-10 o 16:42

Szary zbłąkany lód o jakim smaku? :P

mezmer napisał w dniu 2009-09-10 o 16:05

a mówią , że szary zbłąkany lód nie ma nic do powiedzenia ;). tak poważnie to pewnie im się stronka wiesza i nie wszystko jeszcze wchodzi od razu. to teraz trzeba złożyć ofiary by stronka śmigała adekwatnie do usługi ;)

ustang napisał w dniu 2009-09-10 o 09:02

ha, z ciekawości dzisiaj weszłam i stwierdziłam, że LOT się szybko z tym ogarnął, bo właśnie już wszystko działa na tip-top :D

kashpir_pl napisał w dniu 2009-09-09 o 15:17

Ktoś nas czyta, zakładka Promolot na stronie LOTu została uzupełniona o lot powrotny :-)

ustang napisał w dniu 2009-09-09 o 11:08

ale ja już obczaiłam i rzeczywiście jak się normalnie wejdzie w planowanie podróży, to uwzględnia tez promolot, więc fajnie. już zarezerwowawszy :D w tej promocji to cenowo LOT się postarał!

mezmer napisał w dniu 2009-09-09 o 10:17

a jest mozliwość przecież rezerwacji miasto1-miasto2, i oddzielnie miasto2-miasto1...w ten sposob masz powrotny, ale ze statusem lotu w jedna strone. oszczedzasz na dwoch lotach :)

kashpir_pl napisał w dniu 2009-09-09 o 09:41

Chodziło mi właśnie o brak możliwości lotów powrotnych bezpośrednio w zakładce Promolot. Czyli tam mogę sprawdzić na jakich trasach obowiązują promocje ale żeby zarezerwować bilet powrotny muszę wrócić do strony głównej i tam wybrać interesujące mnie połączenie.

marqoos_pl napisał w dniu 2009-09-09 o 00:33

'gregory' - masz rację, PROMOLOT też się pokazuje gdy 'planowanie podroży' klikniesz... nie mniej taryfy OW w tej cenie też są bardzo atrakcyjne...

Pasazer.com na Facebooku
Ostatnio na forum (tylko artykuły)
Informacje z Polski
Wizz: Zima bez lotów z Katowic do Gruzji
(30.07) W sezonie zimowym Wizz Air nie poleci z Katowic do Kutaisi. Jak wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźni... dalej »
Enter: Kolejne kierunki w sprzedaży
(29.07) Linia Enter Air wprowadziła dziś (29.07) do sprzedaży indywidualnej bilety na trasach z Warszawy do Olbii... dalej »
29.07 Ruch nad Polską wzrósł o 5 proc.
29.07 KE zgadza się na pomoc dla LOT-u
28.07 LOT: Zamów posiłek i bagaż online
28.07 Bliżej świata: Eurolotem na Uznam
26.07 Babimost chce do Krakowa
24.07 LOT i Wizz Air wznawiają loty do Izraela
24.07 Wizz: 11 milionów w Katowicach
22.07 Przemysł lotniczy ze wsparciem MG