Wyszukiwanie noclegów przez Trivago?

Hej, korzystał ktoś z was z trivago? przyznam, że nieszczególnie to ogarniam haha. Dzięki!
09/04/2018 10:49  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
korczyk 2018-04-18 12:05   
korczyk - Profil korczyk
Okej, a co w takim razie sądzicie o kayaku ? ;)
korczyk 2018-04-10 14:45   
korczyk - Profil korczyk
Szukałem, szukałem i znalazłem, nawet dość świeży artykuł na temat korzystania z Trivago. Mnie trochę pomogło więc może komuś się przyda. zobacz link

Co do Booking, to często jest tak, że dany hotel jest daleko w wynikach wyszukiwania, tylko dlatego, że ma słabo zrobioną wizytówkę.. bo jest niepełna.. booking przecież też ma swoje algorytmy, trochę jak google hehe ;)
kemot97 2018-04-09 17:04   
kemot97 - Profil kemot97
no patrz korzystam z booking.com od lat (tak mam tez konto genius) i nigdy nie przeplacilem za hotel. Widocznie korzystamy z innego bookingu ;-)

Czesto zdarza mi sie sprawdzic cene, zarezerwowac pokoj z mozliwosci odwolania, nastepnie napisac maila do hotelu bezposednio i dostac cene za pokoj bez % posrednikow.
gość_5783d 2018-04-09 15:56   
gość_5783d - Profil gość_5783d
Booking.com ma najwyższe ceny i zarabiają własnie na klientach którzy nie potrafią znaleźć tańszych noclegów na te same hotele u innych portali albo na klientach którzy mają gdzieś cenę. Wiele osób nie sprawdza innych portali i tym samym traci po min. 10%/rezerwacja. Mistrzostwem świata jest booking genius, bo taka osoba czuje się dodatkowo wyróżniona mimo że i tak przepłaca. Ach ten marketing :D
kemot97 2018-04-09 15:33   
kemot97 - Profil kemot97
Hej

zwykla wyszukiwarka ktora (rzekomo) pokazuje ci aktualne ceny noclegow wg wybranych kryteriow, a potem cie przenosi na strone gdzie mozesz zarezerwowac nocleg. Pisze rzekomo bo podobnie jak ze skyscannerem, czasem pokazuje nizsze ceny niz sa w rzeczywitosci (takie strony maja placone za kazdego klika wiec zalezy im by przekierowac klienta do partnera - hotelu, motelu itp). Zwykle i tak przerzuca na oferty ktore podaje albo booking.com albo hotels.com wiec osobiscie po prostu korzystam z tych stron bez tego calego trivago. Booking.com jest dobra stronka do szukania noclegow i ja korzystam z niej od lat.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy