Lot z USA do Polski

Dzień dobry, mam pytanie. Czy wylot z USA wygląda tak samo jak procedura przylotu ? Po przylocie najpierw musiałem porozmawiać z celnikiem, potem odebrać bagaż, nadać, przejść ponowną kontrolę bezpieczeństwa mimo że nie opuszczałem lotniska. Podróżuje z przesiadkami, więc czy będę musiał ponownie odebrać bagaż na lotnisku w Houston i nadać do Polski ? Czy automatycznie zostanie przekazany ? oraz Czy po przylocie do Houston z Dallas muszę przejść ponownie kontrolę i rozmowę z celnikiem ? Potrzebuje informacji, ponieważ mam bardzo mało czasu pomiędzy połączeniami i nie chciałbym się spóźnić na lot między kontynentalny.
08/04/2018 03:55  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
pcharasz 2018-04-08 20:37   
pcharasz - Profil pcharasz
Wylot z USA jest dużo prostszy i generalnie wygląda tak samo jak lot krajowy. Nie trzeba przechodzić przez odprawę celną ani kontrolę paszportową. Bagaż zostanie przekazany automatycznie, o ile na pierwszym lotnisku, tym z którego wylatujesz, zostanie on nadany do Polski. Prawie zawsze następuje to automatycznie, szczególnie jeżeli cała Twoja podróż jest w ramach jednej rezerwacji (czyli nie kupowałeś osobno biletów np. na lot z Dallas do Houston, i z Houston do Polski). Dla pewności, zapytaj się agenta w Dallas czy aby na pewno bagaż zostanie nadany do Polski.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy