Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Ryanair bagaż podręczny 2018

Witam mam 2 pytania: Jeżeli nie dokonam dodatkowych opłat, i lecę z bagażem podręcznym, to na lotnisku według nowych zasad Ryanair mam udać się do odprawy czy przejść do kontroli bezpieczeństwa. Gdzie według nowych zasad zostanie mi odebrany bagaż podręczny.

01/01/1970 01:00,  
<>

gość_92c69 - Profil
gość_92c69

OK. Wszystko teraz jasne. Dziękuję za pomoc
14/03/2018 09:31  

Zakładam, że masz odprawę online i wydrukowaną kartę pokładową. Przechodzisz przez kontrolę bezpieczeństwa. Czekasz normalnie na lot. Przy Gate (bramce/wyjściu) już przed samym wejściem do samolotu możesz dostań naklejkę na bagaż. W takim przypadku normalnie idziesz z bagażem podręcznym do samolotu. Przed samym samolotem na jego przodzie będzie wystawiony wózek, przy którym będzie obsługa naziemna. Zastawiasz im ten bagaż. Po skończonym locie odbierasz go tak jak bagaż rejestrowany (na taśmociągach w terminalu).
12/03/2018 19:17  

gość_948ac - Profil
gość_948ac

Idziesz prosto do kontroli bezpieczeństwa. Przy bramce, obsługa ryanair doczepi karteczki do Twojego dużego bagażu podręcznego i poinformuje Cie, że masz ten bagaż zostawić na wózku przy wychodzeniu z termianla na płytę lotniska/przed wejściem do autobusu.
12/03/2018 14:59  

<>

Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska