Rejs promem

Witam Chciałabym sprawić niespodziankę mojemu chłopakowi i wykupić dla nas wycieczkę promem do Szwecji: zobacz link Zastanawiam się tylko którą wycieczkę wybrać: Gotlandia, Bornholm i Południowa Skania, Sztokholm czy Oslo i Geteborg. Ceny wycieczek są podobne i w żadnym z tych miejsc nie byliśmy a na pewno każde z nich jest warte zobaczenia. Czy może ktoś z Was była na takiej wycieczce i może podzielić się wrażeniami? czy najlepiej pojechać i zobaczyć Skandynawie w pigułce.?
16/02/2018 18:57  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
Irekk 2019-03-01 09:03   
Irekk - Profil Irekk
ja w zeszłym roku byłem na wycieczce w Sztokholmie z zobacz link i naprawdę było świetnie. Ogólnie cała Skandynawia to mój ulubiony kierunek podróży. Bardzo dobrze się czuje w tamtych klimatach i nie wiem czy kiedyś się tam nie przeprowadzę na stałe.
Waldie 2018-08-30 11:38   
Waldie - Profil Waldie
Ja bym był za ta Skandynawia w pigułce i sie nie ograniczał, ale wiadomo, że wtedy niektórych miejsc nie zdązymy zobaczyć tak całościowo... Byłem na takim rejsie po Norweskich Fiordach i była to niezapomniana przygoda. Stąd brałem pomysły - zobacz link
wolnywiatr 2018-02-28 23:39   
wolnywiatr - Profil wolnywiatr
Ale miłe:) Chciałabym żeby mnie też ktoś zabrał w taką podróż :)
gość_6b74f 2018-02-26 22:59   
gość_6b74f - Profil gość_6b74f
Daj mu lepiej cos od siebie .
gość_7dced 2018-02-21 11:12   
gość_7dced - Profil gość_7dced
ja bym brał zdedydowanie tą opcję: Gotlandia, Bornholm i Południowa Skania, Sztokholm
adam7691 2018-02-17 16:40   
adam7691 - Profil adam7691
zakładam, że wybierasz zorganizowany wyjazd, w przeciwnym razie jest to dosyć trudne, port do którego zawija prom zazwyczaj jest oddalony o kilka-kilkanaście kilometrów od miasta,
moim zdaniem najlepszym wyborem byłby Sztokholm, naprawdę warto zobaczyć,
Borholm też jest super,
Oslo jest trochę męczące, wymaga przesiadki w Kopenhadze
gość_fce2c 2018-02-17 16:05   
gość_fce2c - Profil gość_fce2c
Myślę że każdy Twój wybór będzie dobry. Sądząc po kierunkach jakie wybierasz to wyjście promu ma być z Trójmiasta. Sam mialem mieć okazję w Kopenhadze ruszyliśmy że Świnoujścia w piątek wieczorem a powrót był w niedzielę rano. Brat miał być okazję na Borholmie - zwiedzanie było w podobnym układzie i też był zadowolony z wycieczki
Pozdrawiam
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy