Jak się ubrać na długą podróż

Czeka mnie chyba moja najdłuższa podróż samolotem (z USA do Australii) i chcę się dobrze przygotować. Sam czas podróży będzie źródłem dyskomfortu. Macie jakieś rady co zabrać? (opaska na oczy?? zatyczki do uszu?? to wiem, co jeszcze?) i jak sie ubrać? myślałam o wygodnych butach sportowych jak te zobacz link albo coś w tym stylu i do tego jakieś spodnie dresowe i bluza. Tylko wiem, że w samolotach może być bardzo zimno i nie chcę zmarznąć jak w nocy rozkręcą klimę na maksa. Chętnie przyjmę wszelkie porady
03/12/2017 14:21  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
wolnywiatr 2018-02-28 23:40   
wolnywiatr - Profil wolnywiatr
Dobrą grubą książkę do czytania:)
wdabrowska 2018-02-15 09:35   
wdabrowska - Profil wdabrowska
Ja sobie nie wyobrażam lotu bez jakiejś kurtki jak zobacz link bo to niestety zawsze dla mnie kończy przemarznięciem. Wolę jednak być przygotowana że tam gdzie lecę będzie mi zawsze ciepło.
gość_8cf1d 2017-12-04 11:14   
gość_8cf1d - Profil gość_8cf1d
lecialam ta trasa, wylot w zimie przylot w lecie, upaly moga byc do 30 stopni. Proponuje bielizne na zmiane, kosmetyki w podrecznym bagazu. A ubrac sie trzeba na te dwie pory roku. Ubranie luzne i wygodne najlepiej bawelaniane. Ze dwie czyste podkoszulki w bagazu podrecznym. obuwie lekkie i wygodne nogi moga puchnąć. Skarpety uciskowe sa polecane. Przed dlugim lotem takim powyzej 4-6 godzin dobrze jest skonultowac sie z lekarzem i wziac srodki przeciw zakrzepowe. Pozdrawiam milego lotu
gość_68a86 2017-12-04 10:51   
gość_68a86 - Profil gość_68a86
Długa podróż w samolocie? Wygodne ciuchy - piżama lub jakiś dres, w który przebierzesz się na pokładzie. Na pewno ciepłe skarpetki. Mnie osobiście na ogół wystarcza samolotowy koc do przykrycia, jeśli jesteś zmarźluchem to sama musisz zdecydować o tym jak mocno ubrać się pod tym dresem. Buty sportowe to w każdej podróży są dobre, choć spania w butach nie polecam. Na długich dystansach nie jest tak zimno jak na krótkich lotach, więc jedeyny problem klimatyzacji to suche powietrze, trzeba dużo pić, ale wody na pokładach jest pod dostatkiem.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy