Operacja LOT - sezon 2

Ktos oglada na Discovery? (srody 22.00) oraz mnostwo powtorek w tygodniu. Jest troche lepiej zrobiony niz seria 1, bez ciaglego powtarzania w kolko co sie wydarzylo przed chwila, przed reklamami, po reklamach itp... Mnie w odcinku 2 bardzo rozbawila scena, kiedy lot do Rzeszowa o 7.40 byl opozniony i Pan pasazer pytal czy dostana hotel ;-)
26/10/2017 18:27  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_274cc 2017-11-17 15:22   
gość_274cc - Profil gość_274cc
Trudno porównywać lotnisko w Dubaju, nota bene cały czas w (roz)budowie z WAW. Druga strona medalu jest taka, że w tej serii chyba siadła twórcom pomysłowość. Scenariusz był zdecydowanie mniej dynamiczny. W poprzedniej serii uczących się było wiele, tutaj pokazywano cały czas tylko jedną i tę samą parę - ile razy można pokazywać kolejne loty na symulatorze i w każdym prawie odcinku pokazywać jak ten symulator wygląda podczas pracy z zewnątrz, to jest ciekawe raz czy dwa, ale nie po kilka razy w jednym odcinku. Za mało było według mnie historii z pasażerami i ich perypetiami. Według mnie w WAW dzieje się wystarczająco dużo żeby zrobić z tego w miarę dynamiczny, krótki w sumie serial (tylko 6 części). Pytanie na ile wysilili się scenarzyści, względnie na co im pozwolono, bo przecież nie mieli możliwości wchodzenia wszędzie gdzie chcieli i kiedy chcieli. Bardzo możliwe też, że czas w jakim realizowano tę drugą serię był krótszy niż w przypadku pierwszej, przez co automatycznie mniej się działo.
kemot97 2017-11-17 13:59   
kemot97 - Profil kemot97
w sumie jedna nudna seria - nie jest to lotnisko pokroju Dubaj itp gdzie ciekawe rzeczy dzieja sie co chwile wiec tutaj odcinek o wybieraniu foteli do samolotow czy wymianie zarowek na pasie to troche za malo by przykuc uwage.
gość_7ff67 2017-10-26 23:11   
gość_7ff67 - Profil gość_7ff67
Mnie osobiście trochę drażni pewna pompatyczność tego serialu, taka typowo amerykańska. Rozumiem, ze to jest tzw. format, rozumiem tez, ze dla kogoś kto w samolocie siedzi średnio dwa razy w tygodniu pewne rzeczy wyglądają inaczej niż dla kogoś komu lotnisko kojarzy się tylko z wyjazdem na wakacje, ale mimo wszystko... :-) Natomiast myśle, ze to fajnie, ze powstała odsłona tego serialu o Locie i warszawskim lotnisku, bo patrzy się na to zupełnie inaczej niż na podobne produkcje dotyczące tego, co daleko. Poza tym trzeba tez pamietać, ze nie zrobiono tego tylko dla nas, bo Discovery ten serial pokazuje tez w swoich programach na innych rynkach, wiec to tez miłe.
filipsta1 2017-10-26 21:52   
filipsta1 - Profil filipsta1
Pani z drzewkiem najlepsza :D
gość_36f5b 2017-10-26 21:07   
gość_36f5b - Profil gość_36f5b
Oglądam ale brakuje mi wątku personelu pokładowego
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy