Rozmowa z Sebastianem Mikoszem - Pasazer.com

Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Rozmowa z Sebastianem Mikoszem

Ciekawa rozmowa z Sebastianem Mikoszem, byłym prezesem LOTu. zobacz link

01/01/1970 01:00,  
<>

gość_d6b53 - Profil
gość_d6b53

Cieszy mnie to, że LOT zamierza inwestować w nowe kierunki. Obiecałem sobie, że do 2020 r . odwiedzę wszystkie hotele z listy najbardziej luksusowych zobacz link , ale nie wszędzie są przewoźnicy. LOT do dzieła.

18/07/2018 18:51  

Cieszy mnie to, że LOT zamierza inwestować w nowe kierunki. Obiecałem sobie, że do 2020 r . odwiedzę wszystkie hotele z listy najbardziej luksusowych (zobacz link ale nie wszędzie są przewoźnicy. LOT do dzieła.
18/07/2018 18:50  

Ma biznesowe podejście, widac, że zna rynek na wylot i to pomogło mu osiągnąć sukces :)
14/12/2017 11:28  

gość_12129 - Profil
gość_12129

Całkiem mądrze gada, aż przyjemnie się to czytało. Z jednym się nie zgodzę. W momencie jak przyszły cięcia i zabrano "buły" przez ponad rok nie leciałem lotowskim samolotem wypełnionym więcej niż w połowie. Przeważnie 20-30 pasażerów (nie licząc krajówki). Zresztą powodem nie było zabranie darmowych bułek. Lot przyciął w pewnym momencie wszystko do tego stopnia, że nie przyjmował bagażu na lotach łączonych, nie opłacał loży na wszystkich lotniskach (np w Amsterdamie lub w Paryżu w niedzielę), a checking i boarding na obcych lotniskach wykonywała tylko jedna osoba. Generalnie przez prawie dwa lata wyglądało to naprawdę smutno, a myśmy unikali LOT-u na tyle ile to było możliwe. Zresztą LOT bardzo się o to starał, bo jedyna ciekawa oferta to były loty do Kiszyniowa za 400zł w dwie strony, a ciekawe kierunki były droższe niż w Lufthansie. Ale trzeba przyznać temu Panu, że udało mu się postawić LOT na nogi i teraz już jest lepiej pod niektórymi względami niż u konkurencji, a miejmy nadzieję, że będzie jeszcze lepiej.
26/09/2017 16:55  

rozsądna rozmowa, tylko ile w tym prawdy
18/08/2017 11:08  

<>

Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: