Rainbow Tours, nierzetelne biuro podrozy, czy wiecej takich?

W lutym tego roku (2017) zamowilem wycieczk objazdowe do Grecji w Rainbow Tour dla dwoch roznych rodzin. Zaliczka byla oplacona i skorzystalismy z wczesnych niskich cen. Nowa Odslona Grecji na 8 lipiec zostala anulowana i Rainbow zaproponowal nam o wiele dluzsza trase i w innym terminie. Wybralismy jednak ten sam termin wyjazdu i tylko zmienilismy trase, zaliczajac Morze Jonskie. Ku naszemu zdziwieniu Rainbow odmuwila przeliczenia wycieczki po cenach promocyjnych z Lutego, twierdzac ze tylko moze te ceny dac na wycieczke ktora oni wskazuja i jest juz potwierdzona. Robiac rezerwacje zaplacilismy za gwarancje niezmienionej ceny, niestety to nie dziala, nawet jezeli jedziemy na tansza wycieczke. Poniewaz robilem dwie rezerwacje skontaktowalem sie z drugim przedstawicielem Rainbow, ta osoba twierdzila ze daja nam ceny z lutego ale okazalo sie ze nie. Gdy sie zapytalem o ceny wycieczek z lutego, nikt nie wiedzial jakie byly. Jakim wiec cudem robili wycene na podstawie poprzednich cen. A wiec w wypadku dwoch roznych wycieczek i dwoch roznych przedstawicieli Rainbow, Rainbow probuje obejsc zasady regulaminu. Po wymianie kilku emaili teraz Rainbow pyta czy ma dowod jakie byly ceny tych wycieczek w lutym, bo oni nie maja pojecia. Hmmm, niestey mam, moja zona zrobila "print screen" ze strony internetowej Rainbow w dniu zamawiania wycieczki a wiec dowod mam w reku. Poprzez takie potraktowanie wiekszosc grupy chce wycofac pieniedze i jechac z inna firma turystyczna. Tylko czy tylko RAINBOW TOURS stosuje te zagrywki czy to tez znana gra biur podrozy?
12/04/2017 04:45  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_1735a 2017-09-20 15:40   
gość_1735a - Profil gość_1735a
Anulowanie wycieczek i oferowanie gorszych ofert w zamian to aktualnie standard w Rainbow, też mnie ciekawi jak jest z innymi biurami.
gość_e3919 2017-04-12 08:28   
gość_e3919 - Profil gość_e3919
Też miałem przeboje z Rainbow. Wycieczka objazdowa po Chorwacji. i było wszystko fajnie, tyle że w planie 10 dniowej wycieczki były 3 dni wypoczynku nad morzem. A Rainbow zamiast umieścić nas Chorwacji, wrzucił cały autobus do zagrzybionego, brudnego hotelu w Bośni z syfskim żarciem (bo jedzeniem tego nazwać nie można) i bez klimatyzacji w upalne lato. Miało być nad krystalicznym Adriatykiem a było w zamulonej wąskiej zatoce nad wybetonowanym nabrzeżem. Reklamacje uznali ale za zepsuty urlop wypłacili 150 zł na osobę bo przecież autobus był zgodny z umową i te 7 noclegów w śmierdzącym miejscu to tylko na tyle wycenili. Od tego czasu z rainbowa nie korzystam.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy