Centralwings zawiesza loty regularne z Katowic - Pasazer.com×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Centralwings zawiesza loty regularne z Katowic


Polska niskokosztowa linia lotnicza Centralwings postanowiła zawiesić regularne loty na trasach z Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach do Wielkiej Brytanii i Irlandii. Samoloty Centralwings będą obsługiwać rejsy z MPL Katowice do Dublina do 18 kwietnia, a do Edynburga i Shannon do 29 kwietnia. Powodem jest decyzja właściciela spółki, Polskich Linii Lotniczych LOT, o redukcji floty Centralwings od sezonu letniego 2008. W roku 2007 udział przewoźnika w całości obsłużonego ruchu regularnego w MPL Katowice wynosił 6,5 %, a w pierwszym kwartale bieżącego roku 5,3 %. Źródło: strona lotniska w Katowicach Ps. sorki za podwojny watek, ale wyskoczyl jakis blad i myslalem, ze nie zaskoczylo...

01/01/1970 01:00,  
<>

gość_d16bc - Profil
gość_d16bc
  

  
samoloty ostatnio latały z LF na poziomie 50%, więc wozili powietrze. Za to FR otworzy baze w KTW ;-)))) hi hihi wg. teorii stenusa (lotnisko, które ma mało połączeń FR). Czartery zostają - nie wiadomo czy na szczęście czy nie ;o)
09/04/2008 13:47  

  
Myślę, że nie. W6 lata do Prestwick i Cork, więc napewno nie wejdą na nowe trasy, zwłaszcza, że nie maja wolnego samolotu. Jeśli chodzi o Dublin, to też nie będą wchodzić w drogę FR. Co najwyżej Ryan zwiększy częstotliwość.
09/04/2008 13:33  

  
ciekawe kto przejmie te destynacje? W6?
09/04/2008 13:24  

  
Polska niskokosztowa linia lotnicza Centralwings postanowiła zawiesić regularne loty na trasach z Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach do Wielkiej Brytanii i Irlandii. Samoloty Centralwings będą obsługiwać rejsy z MPL Katowice do Dublina do 18 kwietnia, a do Edynburga i Shannon do 29 kwietnia. Powodem jest decyzja właściciela spółki, Polskich Linii Lotniczych LOT, o redukcji floty Centralwings od sezonu letniego 2008.

W roku 2007 udział przewoźnika w całości obsłużonego ruchu regularnego w MPL Katowice wynosił 6,5 %, a w pierwszym kwartale bieżącego roku 5,3 %.
Źródło: strona lotniska w Katowicach
Ps. sorki za podwojny watek, ale wyskoczyl jakis blad i myslalem, ze nie zaskoczylo...
09/04/2008 13:21  

<>

Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie