sklepy na lotniskach

temat dotyczy jakości sklepów na lotniskach, asortymentu, cen, etc. Jakie produkty Waszym zdaniem są poszukiwane na lotniskach? Może promocje obecne w sklepach wolnocłowych lub ogólnodostępnych? - gdzie w jakich sklepach? Na jakich lotniskach otworzyły się nowe sklepy, jakie?
26/07/2015 16:48  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
Jolla 2015-08-06 13:57   
Jolla - Profil Jolla
Z moich obserwacji wynika, że na lotniskach to najczęściej kupowane są alkohol, perfumy i zegarki.
speedar 2015-07-30 17:04   
speedar - Profil speedar
marcowy: oczywiście z przylotów. sorry za pomyłkę
speedar 2015-07-30 17:04   
speedar - Profil speedar
marcowy: oby nie bar z odlotów bo jakość jedzenia w ostatni czasie to DRAMAT a ceny kosmos :-)
marcowy 2015-07-30 12:18   
marcowy - Profil marcowy
speedar: punkty handlowe w otwartej strefie tylko na odlotach to słaby biznes. Zmieni się to na pewno gdy uruchomią przyloty w nowym terminalu. Na pewno przeniosą się tu wszyscy z starej hali.
gość_2b17a 2015-07-29 22:54   
gość_2b17a - Profil gość_2b17a
chodzą słuchy, że ten pharmfit będzie wkrótce na 2 lotnisku w Polsce. Fajna sprawa zdrowa żywność + leki.
gość_2b17a 2015-07-29 22:52   
gość_2b17a - Profil gość_2b17a
W WMI powiększono też niedawno mini-market ABC i rozszerzono asorytyment o pakowane kanapki, sałatki itp. taka swojska forma "grab & fly".
speedar 2015-07-29 12:19   
speedar - Profil speedar
ciekawe czy coś przybędzie sklepów lub restauracji, barów w Gdańsku po oddaniu nowej części przylotów?
Chociaż raczej nie sądzą bo do tej pory czyli ponad 3 lata nadal maja puste boxy sklepowe w otwartej strefie.
Swoją drogą dziwne że do tej pory Port Lotniczy który notuje co miesiąc duże wzrosty nadal ma puste lokale. Pewnie zarzucili kwoty wynajmu nie do przejścia i wiatr hula po pustych sklepach :)
speedar 2015-07-29 12:13   
speedar - Profil speedar
a tu do baru w Modline :)
zobacz link
Dumianalke 2015-07-27 22:15   
Dumianalke - Profil Dumianalke
zobacz link
Nowy sklep we WROcku :)
gość_50884 2015-07-27 17:31   
gość_50884 - Profil gość_50884
Ceny na Okeciu zawsze uwazalem za totalnyn odjazd i to byl jeden z wielu powodow dlaczego unikalem tego lotniska i nadal wole latac przez FRA czy MUC.
spooks 2015-07-27 16:44   
spooks - Profil spooks
Na Chopinie powstał fast-food. Bije rekordy popularności bo ceny nie są takie paranoiczne odrealnione (od cen na mieście) jak w innych obiektach. Ja myślę że hitem w 10 byłaby biedronka ;)
speedar 2015-07-27 13:37   
speedar - Profil speedar
może też trochę o jedzonku na lotniskach...
np. na Modline niedawno powiększyli BEST FLY BAR o pizzerię.
Nie spotkałem się z pizzerią na żadnym Polskim lotnisku więc chyba warto wspomnieć.
Wszystko wyrabiane na miejscu, dobrze podane, w przystępnej cenie (30 zł pizza) i co najważniejsze BARDZO DOBRA!.
W Modlinie brakuje np. leków i to nie tylko tych związanych z podróżą.
Ostatnio we Wrocławiu otworzył się sklep "apteka - ale bez realizacji recept" PHARMFIT z lekami, ze zdrową żywnością, większym asortymentem kosmetyków do 100ml (co bardzo ważne w podróży) i to myślę że też należy pochwalić.
Affinitor 2015-07-27 13:15   
Affinitor - Profil Affinitor
Jakich produktów ludzie poszukują to chyba dosc proste. Uniwersalne towary to alkohol, tytoń i kosmetyki. Reszta troche zależy od lotniska, na dobrych na zakupy lotniskach czasem mozna znalezc fajne ciuchy, akcesoria czy zabawki dla dzieci. Czasem pewnym atutem zakupów na lotniskach moga byc nietypowe opakowania głownie słodyczy, niejednokrotnie z jakimiś zabawkami dla dzieci, ktore moga byc fajnym prezentem, bo sa inne od tego co w sklepach. Moje ulubione lotniska do zakupów to MUC, FRA, CPH, MXP i AMS.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy