Wizzair - oplata nie wiadomo za co!!!

Mam kilka biletow Wizzaira z wykupiona opcja WizzFlex, a wiec przy zmianie rezerwacji (trasy lun daty) powinienem zaplacic tylko roznice w taryfie. Tak przynajmniej bylo do tej pory. Nie wiem dlaczego, ale teraz system dolicza mi dodatkowe kwoty (33 PLN, ale czasem tez 66 czy nawet 108 PLN) w ostatnim kroku rezerwacji bez podania jakiejkolwiek informacji za co jest ta oplata. Czy spotkaliscie sie z czyms takim? Moze wiecie o co chodzi? Dajcie znac, prosze, bo musze pilnie zmienic rezerwacje (zbliza sie data wylotu)! Dodam tylko, ze nie zmienialem danych pasazera, nie jest to rezerwacja grupowa i nie zmienialem miejsca w samolocie - w przedostatnim kroku zmiany rezerwacji bylo napisane wyraznie, ze roznica w taryfach do zaplaty wynosi 0 PLN, za miejsce tez 0 PLN (opcja Wizz Premium); az tu nagle po ostatnim kliknieciu "kontynuuj" pojawia mi sie jakas kwota do zaplaty. Prosze Was o pomoc. Milego dnia
25/05/2015 10:11  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
kelonik 2015-05-25 10:28   
kelonik - Profil kelonik
No wlasnie tego chcialem uniknac... zamiast zaplacic 33 PLN "nie wiem za co" zaplace 50 PLN za 15-minutowa rozmowe z CallCenter :/ ... mam jeszcze kilka do tzw. deadline stad mam nadzieje, ze ktorys z "pasazerow" bedzie wiedzial, co Wizzair kombinuje
banan86 2015-05-25 10:25   
banan86 - Profil banan86
Jeśli to takie pilne to dzwoń do call center
(i w takich przypadkach "tanie" linie okazują się bardzo drogie)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy