Łódź - Bruksela od 15 maja

+++Od 15 maja z łódzkiego lotniska im. Reymonta ruszają zapowiadane regularne rejsy do Brukseli. Połączenie będzie obsługiwać narodowy przewoźnik PLL LOT, samoloty mają latać sześć razy w tygodniu. Nie wiadomo jeszcze, czy w drodze do Belgii będzie międzylądowanie w Poznaniu, trwają negocjacje w tej sprawie. Rozkład lotów ma być ustalony wkrótce, wtedy ruszy sprzedaż biletów. +++ Dziennik Łódzki
03/04/2008 08:18  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aynis 2008-04-08 10:10   
aynis - Profil aynis
Ale już EZY z Gdańska na LGW jest odwołany. A W6 i DY na razie rozkładowo, zobaczymy co będzie dalej się działo... Najwyraźniej dzisiejszy dzień nie jest dobrym dniem na latanie, przynajmniej z GDN ;)
hamburg 2008-04-08 10:09   
hamburg - Profil hamburg
aynis: masz szczescie....Easyjet odwolal lot do LGW....FR napewno tez...nie sadze aby czekal na pasazerow z GDN w BZG.
wojtek 2008-04-08 10:08   
wojtek - Profil wojtek
Nie zgodzę się. Za każdym razem jak miałem SB z terminala wychodziłem jako pierwszy. Inna rzecz, że do tego samego autobusu wsiadło jeszcze, delikatnie mówiąc, trochę pasażerów, ale to już inny temat.
miras 2008-04-08 10:08   
miras - Profil miras
wojtek: dobrze, jak komuś to się da wytłumaczyć. Ja podróżując z dzieckiem mimo zapowiedzi, że mogę wejść pierwszy na pokład "autobusu" (4U, EZY, NE, LO) zawsze trafiałem na barykadę w KRK. W innych portach nie było z tym problemu.
aynis 2008-04-08 10:07   
aynis - Profil aynis
Pani w check-in zwróciła mi właśnie uwagę, czy też dała dobrą radę, że mając priorytet należy i tak ustawić się potem w miarę blisko gate'u, ponieważ ciężko potem przepchać się przez ten tłum ludzi, choć obsługa wywołuje priorytet. Ale fakt, przestrzegają kolejności! Mam szczęście, że lecieliśmy wczoraj, bo widzę, że dzisiaj to może być problem wylecieć z GDN.
hamburg 2008-04-08 10:06   
hamburg - Profil hamburg
a Easyjet z LGW zawrucony do POZ....
miras 2008-04-08 10:04   
miras - Profil miras
aynis: dobrze że przynajmniej w GDN przestrzegają kolejności wpuszczania na pokład. W KRK jest "wolna amerykanka" nie ważne czy masz priorytet, sp itp
aynis 2008-04-08 10:02   
aynis - Profil aynis
Prawie :) Choć obyło się bez zmieniania pieluszek na siedzeniach i innych takich atrakcji. A pilot to się nawet przywitał tym razem ;)
wojtek 2008-04-08 10:02   
wojtek - Profil wojtek
Ja kiedyś grzecznie musiałem wyjaśnić panu, że nie po to płace za priorytet, żeby inni przede mną wchodzili. Swoją drogą bezczelność niektórych ludzi nie zna granic.
hamburg 2008-04-08 10:01   
hamburg - Profil hamburg
przeciesz to bylo jasne...jezeli LOT nie wyladowal w GDN to co taki Ryanair.....oni przy najmiejszej mgle odwoluja lot.
hamburg 2008-04-08 10:00   
hamburg - Profil hamburg
aynis: *hahahahahahahaha* moge sobie to wyobrazic......i buteleczkami opryskiwali pewnie pasazerow PB mleczkiem *hahahahahahahahaha*
aynis 2008-04-08 09:57   
aynis - Profil aynis
Ale one były wręcz oburzone tym faktem, że chociaż zabarykadowały gate (dosłownie!) wózkami i dziećmi, to i tak musiały przepuścić PB :]
aynis 2008-04-08 09:56   
aynis - Profil aynis
O, widzę, że STN-GDN przekierowany do Bydgoszczy, dużo lotów opóźnionych - nieciekawa pogoda nad Gdańskiem...
hamburg 2008-04-08 09:55   
hamburg - Profil hamburg
aynis: no ale zawsze jest tak....najpierw PB, pozniej ,,Mamy´´ :-)))))
A tam marudza, FR nie robi zadnej roznicy......i psuszcza najpierw PB....pozniej reszte...
aynis 2008-04-08 09:51   
aynis - Profil aynis
To już od wczoraj to mleko - tuż przed naszym odlotem taka mgła zeszła, że mieliśmy już obawy, czy w ogóle wystartujemy, ale się udało. Mgła była nie powiem, troszeczkę - widziałam koniec skrzydła i może dwa metry dalej, ale nic więcej. A lot W6 choć wystartował z opóźnieniem, to byliśmy w Luton o czasie, LF 166 osób. Szybko i przyjemnie. Tylko kilka mam z małymi dziećmi było niepocieszonych, że najpierw wpuścili priorytet, a dopiero potem one mogły :]
gufi_gda 2008-04-08 09:34   
gufi_gda - Profil gufi_gda
hamburg: samolot z WAW odwołany, nad Rębiechowem mleko, chociaż inne samoloty jakoś lądują.
tomekk-81 2008-04-08 09:11   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
a co ty w tej Kenii porabiasz? :)
masaj 2008-04-08 09:05   
masaj - Profil masaj
jesli LOT polaczy Poznan z Bruksela to bede jednaym z najszczesliwszych ludzi w Wielkopolsce i Kenii...
miras 2008-04-08 09:02   
miras - Profil miras
hamburg: tak masz to rozumieć, że wystartował z WAW 07:33 i został zawrócony.
hamburg 2008-04-08 08:38   
hamburg - Profil hamburg
*hihi* a dzisiaj na tablicach online w GDN fajna informacja: Przylot: 8:15 LO 3819 z WAW....Diverted to WAW.
Jak mam to rozumiec? To samolot wystartowal i wrocil sie do WAW? Czy moze w ogole nie wystartowl? Ale to czemu nie napisza Canceled?? :-)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy