Pierwsi pasażerowie BMI baby wylądowali

W dniu dzisiejszym rozpoczęły się loty linii lotniczej BMI baby z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy do Cardiff oraz East Midlands. Pierwszy samolot BMI baby przyleciał o godz. 10:00 z Cardiff i został przywitany uroczystym salutem wodnym z piękną kolorową tęczą. Drugi samolot przyleciał o godzinie 13:25 z East Midlands a wszyscy pierwsi pasażerowie otrzymali po słodkim upominku oraz mogli skosztować tradycyjnych polskich specjałów. Źródło: Airport Gdańsk
01/04/2008 21:32  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_roksi 2008-04-08 17:31   
gosc_roksi - Profil gosc_roksi
kto wie coś na temat konkursów???
jestem nowa więc pytam pozdrawiam
dareck 2008-04-02 19:05   
dareck - Profil dareck
Poziom odniesienia żałosności ustalił ostatnio JetAir w Bydgoszczy- inauguracyjny lot do Berlina bodajże zaszczyciło aż 0 pasażerów ;)
mimis 2008-04-02 18:24   
mimis - Profil mimis
Jestem pełen obaw co do tych połączeń, bo obłożenie póki co jest żałosne :-/. I to pomimo wycofania się U2 z trasy do BRS (tu mówię o połączeniu do CWL, które wygląda chyba jeszcze żałośniej niż EMA). Mam tylko nadzieję że nie zlikwidują przed końcem lipca...
humbak 2008-04-02 00:29   
humbak - Profil humbak
aynis, "pierwsi" w GDN, bo przeciez juz nie w Polsce...
aynis 2008-04-01 21:49   
aynis - Profil aynis
W dniu dzisiejszym rozpoczęły się loty linii lotniczej BMI baby z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy do Cardiff oraz East Midlands. Pierwszy samolot BMI baby przyleciał o godz. 10:00 z Cardiff i został przywitany uroczystym salutem wodnym z piękną kolorową tęczą. Drugi samolot przyleciał o godzinie 13:25 z East Midlands a wszyscy pierwsi pasażerowie otrzymali po słodkim upominku oraz mogli skosztować tradycyjnych polskich specjałów. Źródło: Airport Gdańsk
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy