ukraine international airlines czy można oddac bilet

Witam mam pytanie do stałych klientów tych linii mój problem polega na tym że zakupiłem 3 bilety lotnicze z Warszawy do Bangkoku ,teraz się okazało że jedna osoba odpadła z wyjazdu nie wykupowaliśmy żadnego ubezpieczenia czy można zwrócić bilet albo czy można na przykład zmienić nazwisko na bilecie na inne w razie odsprzedania biletu a może jest możliwość zmiany biletu na inny termin i na inny lot wtedy mógłbym przepisać bilet na siebie a na żone kupił bym drugi bilet na przykład do Indii czy na Malediwy w innym terminie jeśli ktośz was wie jak to zrobić to proszę o wszelkie wskazówki piszczie na adres zobacz link
31/12/2014 18:59  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marqoos_pl 2015-01-01 16:27   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Zmiana pasażera - prawie niemożliwe. Jeżeli bilet promocyjny, to zmiany terminów mogą wchodzić w grę za dodatkową opłatą (plus różnica w poziomie taryfy). Zmiana trasy może nie być dozwolona. Tak czy inaczej - musisz skontaktować się ze sprzedawcą tego biletu (jak na stronie linii lotniczej - to do nich, jak agent - to do agenta) i oni będą w stanie to sprawdzić. Ale specjalnie bym na zbyt dużo nie liczył.
haile_cracovia 2015-01-01 11:22   
haile_cracovia - Profil haile_cracovia
Raczej na pewno nie wchodzi w grę zmiana nazwiska na bilecie. Takie rzeczy to tylko w tanich liniach.
Reszta zależy od warunków taryfy w jakiej macie kupione bilety, ale jeżeli w jakiejś promocyjnej i jeszcze bez ubezpieczenia, to wątpię... Być może da się zwrócić bilet z potrąceniem, albo zamienić na inny lot.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy