Bałagan na stronie

Myślałem, że są to jednostkowe przypadki, ale ponownie widzę, że nie ma spójnej wizji wśród redaktorów portalu jak ma on funkcjonować. Zostały stworzone działy lecz nie po to, by łatwo znaleźć szukane informacje. Oczywiście podam przykład, który po raz kolejny mnie zirytował. Prosiłbym o podjęcie decyzji i trzymanie się jej przez wszystkich redaktorów w jakim dziale będą ukazywały się wyniki lotnisk: czy w dziale "Zarządzanie" czy w dziale "Wiadomości z lotnisk". Bo to co robicie obecnie to właśnie tytułowy bałagan na stronie.
08/12/2014 11:13  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
dareck 2015-05-13 09:53   
dareck - Profil dareck
Czy ktoś w ogóle czyta te uwagi? Jeśli tak to poproszę, żeby webmaster zwrócił uwagę, że nie wystarczy w skrypcie zmienić "flights" na "loty" bo potem wychodzą kwiatki typu "odbył 52 lotów". Jeśli to problem nie do przeskoczenia to lepiej napisać "Liczba lotów: 52". Oczywiście zakładam, że wszystkie skrypty, mapki i wykresy pochodzą "z zewnątrz", bo jeśli to dzieło polskiego autora to nie ma chyba wytłumaczenia. Jakby co, to mogę podrzucić przykład funkcji zwracającej odpowiednią końcówkę wyrazu w zależności od numeru :) ("lot", "loty", "lotów")
wroord 2015-05-07 01:03   
wroord - Profil wroord
W dalszym ciagu Peach Aviation MM i StarFlyer 7G sa niedostepne w kaledarzu lotow.
usuniety 2014-12-13 20:46   
usuniety - Profil usuniety
A to co sie wyswietla w wersji mobilnej, a co w normalnej to juz w ogole chaos. Niektorych artykulow w wersji mobi nie ma :(
wroord 2014-12-09 18:36   
wroord - Profil wroord
Peach Aviation (MM). Mysle ze problem jest w tym ze inna linia jest w bazie o kodzie IATA MM
admin 2014-12-09 14:12   
admin - Profil admin
O a jakiej linii mówisz. PS/ Jesli dodasz linie X, ktorej nie ma w bazie, a nastepnie po jej dodaniu (gdy czeka na akceptacje) dodasz ja ponownie to dostaniesz komunikat ze jest w bazie (ale czeka na akcpt)
wroord 2014-12-09 00:55   
wroord - Profil wroord
Ja chcialem dodal lot do kalendarza i mow mi ze linia nie istnieje, a jak chce dodac linie to znowu ze juz jest dodana???
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy