Kolejne przymusowe lądowanie

Treść właściwa: Samolot niemieckich linii lotniczych Lufthansa awaryjnie wylądował na warszawskim lotnisku Okęcie - poinformował rzecznik Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej ppłk. Wojciech Zachariasz. Przyczyną lądowania było awanturnicze zachowanie jednego z pasażerów. TVN24 poinformowała wcześniej, że na pokładzie może się znajdować mężczyzna z bronią. Mariusz Sokołowski z Komendy Głównej Policji poinformował, że pilot samolotu lecącego z Bangkoku poprosił z o możliwość lądowania, gdyż jeden pasażerów się awanturował. Nie potwierdził natomiast informacji telewizji o tym, że na pokładzie miał się znajdować mężczyzna z bronią. Zaznaczył, że po zatankowaniu paliwa samolotu odleci do Dusseldorfu.
24/03/2008 17:30  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
disorder 2008-03-24 18:40   
disorder - Profil disorder
Ja też przebaczam
dareck 2008-03-24 18:35   
dareck - Profil dareck
tomekk-81: Czuję wdzięczność i wzruszenie :) A mój Poważny Portal właśnie zmienił zdanie i informuje już o LTU, słowem nie wspominając o poprzedniej wersji. Tak oto doczekaliśmy rzeczywistości, która nie śniła się Orwellowi :]
tomekk-81 2008-03-24 18:15   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
wybaczam wam obu ;)
gregory 2008-03-24 18:13   
gregory - Profil gregory
No przecież wiem, ja też nie siedzę na Okęciu:) Napisałem to tylko w celach informacyjnych więc nie proś mnie o wybaczenie:)
dareck 2008-03-24 18:07   
dareck - Profil dareck
gregory: wybacz, nie siedzę na Okęciu, opierałem się na informacji zamieszczonej w poważnym portalu :)
gregory 2008-03-24 17:35   
gregory - Profil gregory
To był LTU, nie LH.
tomekk-81 2008-03-24 17:35   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
hej, co się wyrabia w Lufce dziś ?
dareck 2008-03-24 17:31   
dareck - Profil dareck
Treść właściwa: Samolot niemieckich linii lotniczych Lufthansa awaryjnie wylądował na warszawskim lotnisku Okęcie - poinformował rzecznik Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej ppłk. Wojciech Zachariasz.
Przyczyną lądowania było awanturnicze zachowanie jednego z pasażerów.
TVN24 poinformowała wcześniej, że na pokładzie może się znajdować mężczyzna z bronią.
Mariusz Sokołowski z Komendy Głównej Policji poinformował, że pilot samolotu lecącego z Bangkoku poprosił z o możliwość lądowania, gdyż jeden pasażerów się awanturował. Nie potwierdził natomiast informacji telewizji o tym, że na pokładzie miał się znajdować mężczyzna z bronią. Zaznaczył, że po zatankowaniu paliwa samolotu odleci do Dusseldorfu.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy