Problem z płatnością - Pasazer.com

Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Problem z płatnością

witam mam do was wszystkich sprawe i pytanko, czy ktoś płacił już karta wydana przez mBank , karta ta podobno daje możliwość swobodnych transakcji w internecie, chciałem właśnie kupić sobie bilet w Fr przy pomocy tej ekarty i nie mogę nie wiem jak to zrobić:) pomocy

01/01/1970 01:00,  
<>

gość_c55ad - Profil
gość_c55ad

gosc_4tech - Profil
gosc_4tech

Ja płacę kartą visa debit i ryanair za każdym razem pobiera opłatę w wysokości 3.00GBP
24/03/2008 12:09  

Płaciłem w Ryanair kartą VisaElectron mBank i nie było żadnych problemów; również przy płatnością za 0,01 euro czy za 0.01 GBP (bo takie loty udało mi się zarezerwować przed świętami). Oczywiście wcześniej zadzwoniłem na mLinię w celu ustalenia limitów transakcji.
24/03/2008 11:57  

Dzisiaj nie opłaca się kupować biletów w Ryanair eKartą, bo pobierają sporą prowizję. Tak jak napisał mikerus, ustal sobie limity na debetówce mbanku i możesz nią płacić bez prowizji.
22/03/2008 21:11  

Do płatności internetowych trzeba aktywować stosowną usługę i ustawić limity na mlinii.
22/03/2008 16:44  

witam mam do was wszystkich sprawe i pytanko, czy ktoś płacił już karta wydana przez mBank , karta ta podobno daje możliwość swobodnych transakcji w internecie, chciałem właśnie kupić sobie bilet w Fr przy pomocy tej ekarty i nie mogę nie wiem jak to zrobić:) pomocy
22/03/2008 16:39  

<>

Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska