Centralwings - zmiany rezerwacji

serdeczne dzieki wszystkim za porady, tez radosnych swiat, odpowiadajac hamburgowi- zaproponowali tylko zwrot gotowki lub przebukowanie na kra-girona no ale to niestety startuje dla mnie za pozno,poza tym z gdanska na wawel jest troche drogi...namisalem mejla na reklamacje i bede jeszcze probowac. argumentuje co zreszta jest prawda ze chce leciec w tym a nie innym terminie. starsze sadem i urzedem ... jeszcze raz dzieki za informacje, dam znac jak to sie skonczylo
21/03/2008 16:10  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
pk 2008-03-21 19:00   
pk - Profil pk
serdeczne dzieki wszystkim za porady, tez radosnych swiat, odpowiadajac hamburgowi- zaproponowali tylko zwrot gotowki lub przebukowanie na kra-girona no ale to niestety startuje dla mnie za pozno,poza tym z gdanska na wawel jest troche drogi...namisalem mejla na reklamacje i bede jeszcze probowac. argumentuje co zreszta jest prawda ze chce leciec w tym a nie innym terminie. starsze sadem i urzedem ... jeszcze raz dzieki za informacje, dam znac jak to sie skonczylo
hamburg 2008-03-21 18:49   
hamburg - Profil hamburg
miras: Oczywiście maja taki obowiązek. Tak mówi prawo. Zwrot kasy, zmiana daty na danej trasie lub w ogóle zmiana trasa. Z resztą na lotniskach są o tym wywieszone plakaty, tam też można o tym przeczytać :-)
adams 2008-03-21 17:52   
adams - Profil adams
A Wam drodzy forumowicze zycze miłych pogodnych i spokojnych swiąt Wielkanocnych. Udanego wypadu do Krakowa, myśle ze redakcja zamieści kilka fotek i reportaz ze spotkania
adams 2008-03-21 17:50   
adams - Profil adams
naprawde trudny przypadek ten C0 ;-/ No nic trzymam kciuki za tych, którzy dokonali rezerwacji na skasowane rejsy i teraz z trudem próboją je przebookować. Ja sie zbieram do KuRniKa na lot do Bergamo. Wszystko na to wychodzi, ze rejs bedzie opóźniony. Kto chce moze sledzić: 20:10 MEDIOLAN (BGY) FR 6876
miras 2008-03-21 17:37   
miras - Profil miras
paolo: a ja zamierzam jeszcze w tym roku lecieć C0 z KRK nach GRO. No chyba że skasuję ten kierunek :))
paolo-79 2008-03-21 17:32   
paolo-79 - Profil paolo-79
jak urocze jest zycie jesli rezerwuje sie rejsy w ce zero...telefony,uzeranie sie,nerwy...mam nadzieje ze po ostatnich wyskokach o kilka dziesiat procent spadnie im liczba potenzialnych pax...bye bye mniej niz 0...
miras 2008-03-21 17:28   
miras - Profil miras
gosc_pk: jeśli miałeś rezerwację na GDN-GRO i skaskowali rej, nie mają obowiązku zmieniać Twojej rezerwacji na GDN-CIA. Na pewno ich obowiązkiem jest zwrócić ci kasę. Jednak, proponuję Ci zadzwonić jeszcze raz. Moze trafisz na lepszego konsultanta a nie kogoś z łapanki. Mi jak skasowali rejs do CIA, to dopiero za 4 podejściem udało się dokonać właściwych zmian w rezerwacji. Powodzenia. ;)
hamburg 2008-03-21 17:09   
hamburg - Profil hamburg
gość_pk: Postrasz sądem lub czymś w po dobie. To jest twoje prawo a szczególnie że chcesz w podobnym okresie lecieć. Zadzwoń jeszcze raz, może konsultant/ konsultantka nie był/ była kompetentna. A co innego ci zaproponowali?
gosc_pk 2008-03-21 16:13   
gosc_pk - Profil gosc_pk
anulowali mi gdansk-girona to probowalem bezplatnie zmienic na gdansk-rzym w tym samym okresie. nie chca. czy moga nie chcieć?, jak ich zmusić? pomozcie . teraz ceny do rzymu sa troszke inne niz wtedy gdy bukowalem girone...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy