Ryanair za 1zł?

20/03/2008 00:21  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
czester 2008-03-21 00:33   
czester - Profil czester
Oferta 1zł skończyła się 20 marca, więc się trochę spóźniłaś.
humbak 2008-03-20 01:54   
humbak - Profil humbak
oreta: Za wszystkie dodatki najlepiej zaplacic juz podczas rezerwacji przez internet, gdyz jest taniej niz jak placisz na lotnisku. A jakich "ciekawych uwag i rad" oczekujesz? Po prostu kupujesz bilety i tyle.
miras 2008-03-20 01:40   
miras - Profil miras
oreta: odprawić się możesz przez internet a i za ewentualny bagaż możesz zapłacić w czasie dokonywania rezerwacji.
gosc_oreta 2008-03-20 01:01   
gosc_oreta - Profil gosc_oreta
czyli jesli po rezerwacji zaplace za bilety to na lotnisku mam sie spodziewac opłaty jedynie za odprawe(jesli nie online oczywiscie) i ewentualny bagaż? / dziekuje za dotychczasowe odpowiedzi, gdyby komus nasuneły sie jakies ciekawe uwagi/rady na ten temat, to chetnie ich wyslucham
miras 2008-03-20 00:40   
miras - Profil miras
oreta: lot FR za 1PLN z opłatami lotniskowymi jest możliwy.
humbak 2008-03-20 00:40   
humbak - Profil humbak
oreta, FRanca ma takie promocje od stycznia 2007 roku, czyli stuknelo nam juz ponad rok od czasu, gdy mozna latac za 1 zl, a w zasadzie za 0,01 euro juz ze wszystkimi oplatami. Taka cene uzyskasz, pod warunkiem, ze lecisz tylkoz bagazem podrecznym i odprawiasz sie online, a takze nie wykupujesz ubezpieczenia i placisz karta Visa Electron, ktora umozliwia platnosci internetowe (Inteligo, mBank, kilka innych polskich bankow). A wszystko inne dodatkowe kosztuje, ale to sama wybierasz, czy chcesz czy nie.
gosc_oreta 2008-03-20 00:27   
gosc_oreta - Profil gosc_oreta
Witam. W ofercie linii lotniczej Ryanair pojawiła się nowa oferta lotu za 1zł do Dusseldorfu (Niemcy)z Wrocławia. Juz sporo się nasłyszalam na temat tego typu TANICH lotów, ale z tego co się orientuję, zostały wprowadzone przepisy mowiace o zakazie nieinformowania o dodatkowych kosztach. Na stronie jest zaznaczone, że cena zawiera opłaty lotniskowe, itp. Czy to jest mozliwe? Proszę równiez o odpowiedz na pytanie-jesli okazuje sie, ze sa dodatkowe koszty, to w ktorym momencie? przy zapłacie za bilet, na lotnisku..?nigdy nie latałam, a i nie ukrywam ze jestem troche sceptycznie nastawiona w stosunku do tego typu 'okazji'. Jesli ktos potrafi odpowiedziec na moje pytania, bede wdzięczna. Pozdrawiam!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy