Alarm na Heathrow

Na londyńskim lotnisku Heathrow zatrzymano mężczyznę, który wbiegł na pas startowy. Jego wtargnięcie na teren lotniska spowodowało ogłoszenie alarmu. Policja nie podała, czy uznaje incydent za próbę ataku terrorystycznego. Wczesnym popołudniem mężczyzna przeskoczył przez płot lotniska i zaczął biec po północnym pasie startowym w kierunku samolotu ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Miał ze sobą plecak, którego zawartość jest teraz badana przez saperów. Północny pas startowy został zamknięty dla ruchu. Odwołanych może zostać kilka krajowych lotów, pozostałe mogą mieć opóźnienia. Dziś na Heathrow przeprowadzano testy bezpieczeństwa. Na jutro zaplanowano otwarcie terminalu piątego - w uroczystości ma wziąć udział królowa Elżbieta II.
13/03/2008 16:57  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
krisg 2008-03-13 17:29   
krisg - Profil krisg
Tak mu się śpieszyło do ciepłego ;) ???
humbak 2008-03-13 17:22   
humbak - Profil humbak
Ufff, jak czytam takie rzeczy, to tylko martwic sie zaczynam o moje koleczko na koniec marca przez LHR. Lece na dwoch roznych biletach z bmi. I mam ponad 3 godziny na pzresiadki, ale jak mi cos takiego wskoczy na pas, to kicha.
paolo-79 2008-03-13 17:14   
paolo-79 - Profil paolo-79
pewnie spoznil sie na lot do DXB i chcial zlapac samolot na pasie;)))
aynis 2008-03-13 16:58   
aynis - Profil aynis
Na londyńskim lotnisku Heathrow zatrzymano mężczyznę, który wbiegł na pas startowy. Jego wtargnięcie na teren lotniska spowodowało ogłoszenie alarmu. Policja nie podała, czy uznaje incydent za próbę ataku terrorystycznego.
Wczesnym popołudniem mężczyzna przeskoczył przez płot lotniska i zaczął biec po północnym pasie startowym w kierunku samolotu ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Miał ze sobą plecak, którego zawartość jest teraz badana przez saperów.

Północny pas startowy został zamknięty dla ruchu. Odwołanych może zostać kilka krajowych lotów, pozostałe mogą mieć opóźnienia. Dziś na Heathrow przeprowadzano testy bezpieczeństwa. Na jutro zaplanowano otwarcie terminalu piątego - w uroczystości ma wziąć udział królowa Elżbieta II.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy