Kontakt z Ryanair - potrzebuje pomocy

Witam. Potzebuje pomocy. Jak juz wczoraj na forum pisalem, na mojim wczorajszym locie Ryanair z Bremy do Budapesztu zostal moj bagaz zniszczony. Aby dostac odszkodawanie musze do nich wyslac faks.....ale niestety nie funkcjonuje numer. Bylem w Budapeszcie w trzech kafjkach internetowych i nie chcialo wyslac. Wyslalem tez maila do mojich rodzicow z tym pismem aby oni mogli przefaksowac te pismo i tez nie dziala. Moze ktos osob z branzy lotniczej (pracownicy biur podrozy itp.) maja moze adres emailowy do Ryanair jezeli chodzi o sprawy z zesutym bagazem. Na stronie Ryanair pisze ze pismo musi byc wyslane faksem (co nie funkcjonuje) lub emailem. Ale tego adresu emailowego nie ma. Co mam teraz zrobic?
12/03/2008 12:33  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
miras 2008-03-13 17:12   
miras - Profil miras
paolo: fajnie jest napisać jednozdaniową dygresję z humorem, ale nie pół strony narzekania na wszystkich i na wszystko:)
miras 2008-03-13 17:09   
miras - Profil miras
jsg: nie wiem czy czytanie o przeżyciach dnia codziennego jest tak bardzo interesujące? Jak każdy zacznie pisać o której godzinie musi wstać, o której wstał co bedzie robił, co robił itd, będzie to bez sensu. Ja cieszę się, że są tu osoby, które ciekawie piszą, których czytając można się czegoś fajnego dowiedzieć
paolo-79 2008-03-13 17:04   
paolo-79 - Profil paolo-79
hmm..miras...na forum jednak co raz wiecej jest opinii ze ciekawe jest pisanie o wszystkim...nie chce nikogo urazac ale pisanie n-razy gdzie sie poleci w nastepne 12 weekend'ow jest irytujace...niedlugo bedzie pisanie co bylo w sandwich'u w BBU...ufff
jsg 2008-03-13 17:03   
jsg - Profil jsg
miras: nie zgadzam sie, ale szanuje Twoj poglad!
miras 2008-03-13 16:56   
miras - Profil miras
paolo: zgadzam się w 100% z tym co poniżej napisałeś. jsg: to nie jest forum internetowe poświęcone tematom o życiu i o śmierci, ale jest ono związane z branżą lotniczą. Fajnie jest się dowiedzieć jakie ktoś ma zdanie na temat tej czy innej linii lotniczej, tego czy owego lotniska itp.
jsg 2008-03-13 16:02   
jsg - Profil jsg
hamburg: zapomnialem, poprosic Ciebie abys przyjrzal sie budynkowi BBU, kwintesencja budynkow z lat 40.!
jsg 2008-03-13 15:37   
jsg - Profil jsg
hamburg: tak masz racje, Polacy nie potrafia rozmawiac, a w szczegolnosci uszanowac czyjegos zdania, punku widzenia. Dzieki za relacje z CLJ. Czekam na relacje z BBU! To chyba pierwsze lotnisko Bukaresztu. Potem za Ceausescu wybudowano OTP, bardzo modernistyczne z dachem zlozonym w ksztalcie polkul.
hamburg 2008-03-13 15:24   
hamburg - Profil hamburg
jsg: No lotnisko bardzo male....moze troche wieksze niz w RZE. Ale mi sie wydaje ze buduja nowy terminal. Stojy juz szkelet budynku. //paolo: W wiadomosiach ktore dostalem na priv od roznych forumowiczow wyslyszalem ze jest ogolne zaintersowanie moja podroza do Rumunii. Wienc o tym pisze. Jezeli ciebie to nie intersuje to nie czytaj. Nikt ci nie kaze :-) Ale napewno sa osoby ktorzy sa tym wlasnie zaintersowani. A tak poza tym: To o czym mamy pisac? Przeciesz to forum wasnie z tego zyje ze piszemy o naszych wyprawach i lotach. Po to chyba te forum jest. Jakosc forum jest wlasnie pzez to ponizanie ze sie pisze cagle o tym samym (rozumiemy sie, prawda?) i nic innego nie ma sie do powiedzania i duzym minusem na tym forum jest ze sie tutaj czesto nie rezpektuje zdanie innych i sie nazwajem obraza. Mysle ze opisanie podroze nie poniza josci tego forum. :-)
jsg 2008-03-13 12:43   
jsg - Profil jsg
No coz, to chyba rozmowe mamy zakonczona.
mimis 2008-03-13 12:38   
mimis - Profil mimis
jsg: regulamin forum owszem istnieje...
jsg 2008-03-13 12:34   
jsg - Profil jsg
paolo-79: zawsze mozesz napisac postulat do admina. Wprowadzic cos w rodzaju 'kodeksu' forumowicza czy cos takiego. O!
paolo-79 2008-03-13 12:21   
paolo-79 - Profil paolo-79
jsg:nie jestem aby 'temperowac', to moze admin raczej...ja tak czy tak jestem tu juz bardzo rzadko...szkoda mi tylko ze malo jest dyskusji jakie kiedys tu mielismy, a wiecej pisania typu tra la la la..gdzie polece w maju, albo ze babcia w czasie boarding'u jakiegos tam lotu wykrecila sobie noge...
jsg 2008-03-13 12:17   
jsg - Profil jsg
paolo-79: tak jestem od niedawna, to fakt. Zamiast marudzic, moze byc cos zaproponowal, albo staral sie jakos 'zatemperowac' niefrasobliwych forumowiczow.
paolo-79 2008-03-13 12:10   
paolo-79 - Profil paolo-79
jsg:jestes w tym forum niedlugo...wiec nie mozesz porownac z tym jak bylo kiedys...to forum wiele utracilo w jakosci...;(
jsg 2008-03-13 12:02   
jsg - Profil jsg
paolo-79: pierdu pierdu. To jest forum internetowe. Kazdy moze podagac o wszystkim i o niczym. Cenzury juz dawno nie ma. O!
humbak 2008-03-13 11:51   
humbak - Profil humbak
paolo, nie zaczynaj. :P:P:P:P A na priv nie przychodza Ci takie opisy? :o) hihihi
jsg 2008-03-13 11:43   
jsg - Profil jsg
ooops powinno byc CLJ, przepraszam
jsg 2008-03-13 11:42   
jsg - Profil jsg
hamburg: jednym slowem podroznik z Ciebie przedni. Kiedys kiedys bylem w CJU, ale to bylo za czasow Ceausescu. Wszedzie pelnobylo tych jego portretow, cytatow z przemowiem ...a lotnisko w CJU jakie?
paolo-79 2008-03-13 11:35   
paolo-79 - Profil paolo-79
stenus:fajny OT.milo dowiedziec sie czegos takiemu ignorantowi historii jak ja;)))ale musze przyznac ze niektore OT tutaj sa meczace...jak wygladal boarding, czy gdzie spedzam moje weekendy w najblisze 2 miesiace i pisanie o tym w kazdej okazji...ufffffffff...
humbak 2008-03-13 11:21   
humbak - Profil humbak
hamburg: Wegry utracily Siedmiogrod na rzecz Rumunii w 1920 roku w wyniku traktatu z Trianon po I Wojnie Swiatowej. W czasach II Wojny Swiatowej przez kilka lat mialy kawalek Siedmiogrodu z nadania Hitlera, jako jego sojusznik (zreszta Rumunia tez przystapila do sojuszu z Hitlerem). Wiec to sa strasze czasy niz to, co piszesz. Siedmiogrod byl czescia Wegier od czasu powstania ich panstwa w X wieku, wiec nic dziwnego, ze mieszka mase Wegrow (a takze niemeickich Sasow, sprowadzonych tam w czasach Austro-Wegier). I w zcasach wegierskich nazywal sie Kolozsvár (lub Klausenburg z niemiecka). A Rumunia tez byla wieksza [przed II Wojna, bo miala obecna Moldawie i czesc UKrainy przy usjciu Dunaju (tzw. Besarabia). Taki historyczny OT zrobilem, za ktory innych przepraszam.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy