Zlot XIII - ???

Aż boję się zapytać, gdzie będzie następny po ZG zlot?
14/09/2011 11:56  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marqoos_pl 2011-09-21 22:25   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Hm... Tak się zastanawiam, czy powinienem czytać te 19 stron komentarzy tutaj? Coś mi się wydaje, że na trzeźwo jednak nie będę w stanie zrozumieć o co chodzi... Może w weekend będę miał na to nastrój. Jak ktoś coś ustali (termin i miejsce), to napiszcie w oddzielnym wątku. Proszę. Komentarz moderatora: marqoos_pl: Tutaj odbywa się głosowanie odnośnie miejsca i terminu zlotu
nederland 2011-09-21 21:17   
nederland - Profil nederland
może północna norwegia ? :)
flybe 2011-09-21 19:17   
flybe - Profil flybe
nie dało się tego bez drinka przeczytać.
hamburg 2011-09-21 00:28   
hamburg - Profil hamburg
Ale zlot w WAW juz byl. Nie ma juz ciekawszych miesc w Europie?
Strasznie chetnie bym sie znow wybral na jakis zlot bo ostatnie niestety terminowo mi nie pasowaly...
Wiec okay...WAW. A termin juz znany?
humbak 2011-09-20 21:57   
humbak - Profil humbak
fortechu: Poproszę o podanie "kto rozwalić próbował zlot w Barcelonie". Bądźmy mężczyznami w tej piaskownicy choć przez chwilę i nie owijajmy w bawełnę. Choć konsekwencje tego, jak widać, są dosyć radykalne. :o)
humbak 2011-09-20 21:55   
humbak - Profil humbak
Zastanawiam się, gdzie gral złamał Regulamin forum. Adminie, piszesz o "szeroko rozumianym internecie". Czy mam rozumieć, że łamanie Regulaminu forum dotyczy teraz także WSZYSTKICH wypowiedzi na temat tego tutaj forum na WSZELKICH nośnikach i mediach w sieci?
humbak 2011-09-20 21:54   
humbak - Profil humbak
Adminie: Fortech w prosty i zdecydowany sposób zaproponował rozwiązanie sytuacji patowej, którą poparł zarówno gral, jak moja osoba. Nikt na to z Redakcji nie odpowiedział, zaś nastąpiło dokonanie jatki na skalę Nocy św. Bartłomieja. Czy Admin pamięta jakie były tego dalekosiężne konsekwencje?
humbak 2011-09-20 21:50   
humbak - Profil humbak
delboyu, gdzie niby jesteś zniesmaczony? Bo ja się mocarnie zniesmaczyłem ostatnią stroną. aynis: Sądzę, że po przeczytaniu dokładnym tych 19 stron możesz dokładnie określić przyczyny.
delboy 2011-09-20 21:34   
delboy - Profil delboy
Przebrnalem.....ufff po przeczytaniu tego wszystkiego nasuwa sie jeden wniosek: ludzie ile wyscie tego wina wychlali w ZG ze takie glupoty wypisujecie?? Humbak przestan juz mieszac bo naprawde przeginasz....jezeli juz nawet ja sie czuje zmiesmaczony Twoimi gierkami slownymi.....A Pierdziszewo usuniete? i dobrze...toz to dziura jakich malo :)))
gral 2011-09-20 19:39   
gral - Profil gral
* dzięki za poświęcenie mojej osobie tylu cennych i jakże mądrych uwag. Komentarz moderatora: Temu Panu już podziękujemy
admin 2011-09-20 19:16   
admin - Profil admin
Kończymy tę szopkę i te idiotyczne litania wzajemnych pretensji pewnej grupy forumowiczów. Po lekturze niektórych komentarzy chociażby grala w szeroko rozumianym internecie mocno zastanawiające jest co on tu jeszcze robi. Jasno dał wyraz poprzez swoje komentarze gdzie ma pasażera, to forum jak i zloty. Jak i jasno określił się w idiotycznie stworzonej nomenklaturze podziałowej, którą jak widać mocno forsuje. Wszystkie te działania i komentarze można jasno określić jako mające na celu działanie na szkodę tak portalu jak i forum. Albo zasypujemy chore podziały, albo mówimy sobie do widzenia. Ja osobiście jak i zdecydowana większość ludzi na tym forum ma dość chorych problemów, idiotycznych podziałów, ciągłych pretensji jednej i tej samej grupy osób. Więc jeśli gral czy ktokolwiek inny zamierza jątrzyć, prowokować, obrażać forum i portal w swoich komentarzach w internecie czy w jakikolwiek inny sposób działać na szkodę tego forum proponuje skasowanie swojego profilu, z korzyścią dla siebie i tych którzy mają w dalekim poważaniu problemy pewnej grupy użytkowników. Dodam, że dalsze działania tego typu będą skutkować zablokowaniem konta, gdyż taka postawa to jawne łamanie regulaminu tego forum. Moderator został upoważniony do radykalnych i zdecydowanych działań w przypadku w/w działań. Szanujmy się wzajemnie i nie uprzykrzajmy sobie życia, w przeciwnym wypadku po prostu się rozstańmy. Tyle z mojej strony i nie zamierzam już więcej w tym wątku prowadzić żadnych dyskusji. Mam nadzieję, że jeszcze dziś podamy informacje o nowych zasadach organizacji zlotów.
4tech 2011-09-20 18:33   
4tech - Profil 4tech
proponuję cofnąć się pamięcią ( chociaż część ma ją wybiórczą) kto próbował "rozwalić" zlot w Barcelonie ( bynajmniej nie wulkan "sobieniepolatacie:)) i dlaczego. Bo od tego się wszystko zaczęło, chociaż pierwsze symptomy były po Palermo. Proponuje wszystkim dać sobie na wstrzymanie i rzetelne przeanalizowanie faktów. A komentarze na innych forach czy portalach spolecznosciowych świadczą tylko o rozmienianiu się autorów tychże komentarzy na drobne.
gral 2011-09-20 18:07   
gral - Profil gral
ja mam inne, ale jak widzisz poniżej nie mogę go napisać.
aynis 2011-09-20 17:49   
aynis - Profil aynis
Mam takie dziwne wrażenie, że grupa tu poznanych osób dzieli się z niewiadomych przyczyn na jakieś kliki, grupeczki, kółka różańcowe i inne takie tam. Zupełnie nie mogę zrozumieć celu takiego działania? Jakiś foch ogólny? Ja myślałam, że to baby fochy strzelają.
4tech 2011-09-20 17:05   
4tech - Profil 4tech
Przestancie już, ok? Proszę...
gral 2011-09-20 16:24   
gral - Profil gral
nie OT tylko prawda w oczy kole. Żal. Komentarz moderatora: To ostatnie ostrzeżenie.
gral 2011-09-20 16:20   
gral - Profil gral
* Komentarz moderatora: OT
gral 2011-09-20 16:19   
gral - Profil gral
* przywołuję do określenia się co dalej, bo coś cisza nastała w temacie! Komentarz moderatora: OT. Jak przyjdzie czas to informacja się ukaże.
gral 2011-09-20 15:56   
gral - Profil gral
o, prawda boli? dobrze, to na temat zlotu. redakcji już odeszła ochota na organizację? Komentarz moderatora: Ani jedna ani druga kwestia nie dotyczy twojej osoby. Jasno wyraziłeś swoje zdanie, wiec dziwi twoje zainteresowanie tematem. Tu nie organizuje sie antyzlotow ani kontrzlotow. Wiec przywołuje do przestrzegania zasad forum i nie działania na jego niekorzyść.
gral 2011-09-20 15:25   
gral - Profil gral
* Komentarz moderatora: Trzymaj się tematu.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy