New design?

Vitam Jako, że jestem tuta "leszczem" w użytkowaniu strony pasazer.com mogę zostać z góry "pojechany" przez starszych stażem użytkowników. Jednakże chciałbym napisać, co mam do napisania, gdyż wydaje mi się że własnie na takich "leszczach" zależy (lub powinno zależeć) portalowi pasazer :) krótko: Zapewne juz zdążyliście się przyzwyczaić, niestety ja nie. Jestem totalnie "zagubiony" na tym portalu. Moim zdaniem portal jest strasznie nieczytelny. Jak się okazuje nie jest to tylko moje zdanie tylko jeszcze kilku osób, które stwierdziły, że nie używają p.com ponieważ właśnie jest nieczytelny. Od siebie napiszę, że gdyby nie mój upór i chęć zaglądania tutaj, po prostu zrezygnowałbym z użytkowania mojego konta, ale postaram się trwać ;) Jednakże myslę, że warto by przyciągnąć nowych użytkowników, a nowy design portalu (bardziej intuicyjny) mógłby w tym bardzo pomóc, tym bardziej, że "społeczność lotnicza" w Polsce zaczęla się dośc mocno rozwijać. To tyle kosztem wstępu :) Czekam "kto pierwszy rzuci kamień"
28/08/2011 21:38  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
usuniety 2012-08-12 21:17   
usuniety - Profil usuniety
Podzielam zdanie użytkownika kubab222
usuniety 2012-08-12 20:49   
usuniety - Profil usuniety
Kiedy odswiezenie strony? Nowy design, layout? Cos byla o tym mowa i nagle ucichlo?
usuniety 2011-08-29 00:03   
usuniety - Profil usuniety
Masz podpisane różne informacje, z czego są one umieszczone po prawej stronie domeny. Te najnowsze dwie są napisane większą czcionką. Mi użytkowanie po tej stronie nie sprawia problemu od pierwszego zalogowania.
nederland 2011-08-28 21:46   
nederland - Profil nederland
Nie jestem w stanie dostrzec problemów z intuicyjnością na portalu :) Wchodząc na jakąkolwiek stronę po raz pierwszy szukasz różnych opcji, wiadomości, okienek. To oczywiste, że po czasie się przyzwyczajasz. Trochę cierpliwości i znajdziesz wszystko czego potrzebujesz :) Trust me :)
kronopio 2011-08-28 21:38   
kronopio - Profil kronopio
Vitam
Jako, że jestem tuta "leszczem" w użytkowaniu strony pasazer.com mogę zostać z góry "pojechany" przez starszych stażem użytkowników. Jednakże chciałbym napisać, co mam do napisania, gdyż wydaje mi się że własnie na takich "leszczach" zależy (lub powinno zależeć) portalowi pasazer :)

krótko:
Zapewne juz zdążyliście się przyzwyczaić, niestety ja nie. Jestem totalnie "zagubiony" na tym portalu. Moim zdaniem portal jest strasznie nieczytelny. Jak się okazuje nie jest to tylko moje zdanie tylko jeszcze kilku osób, które stwierdziły, że nie używają p.com ponieważ właśnie jest nieczytelny.
Od siebie napiszę, że gdyby nie mój upór i chęć zaglądania tutaj, po prostu zrezygnowałbym z użytkowania mojego konta, ale postaram się trwać ;)
Jednakże myslę, że warto by przyciągnąć nowych użytkowników, a nowy design portalu (bardziej intuicyjny) mógłby w tym bardzo pomóc, tym bardziej, że "społeczność lotnicza" w Polsce zaczęla się dośc mocno rozwijać.

To tyle kosztem wstępu :)
Czekam "kto pierwszy rzuci kamień"
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy