Samolot zjechał z pasa startowego

Samolot indonezyjskich linii lotniczych Adam Air ze 174 osobami na pokładzie, lądując w poniedziałek na wyspie Batam, zjechał z uszkodzonego przez ulewne deszcze pasa startowego. Pięć osób zostało rannych. Boeing 737, który odbywał rejs na trasie Dżakarta-Batam, został poważnie uszkodzony. Na razie nie wiadomo, jaka była przyczyna wypadku. W Indonezji często dochodzi do wypadków lotniczych. USA i Unia Europejska odradzają swoim obywatelom podróżowanie indonezyjskimi liniami lotniczymi. 1 stycznia 2007 roku samolot tych samych linii lotniczych ze 102 osobami na pokładzie, odbywający rejs z Dżakarty do Manado w Północnym Sulawesi, wpadł do morza; nikt nie ocalał.
10/03/2008 13:48  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
tomekk-81 2008-03-11 13:56   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
oj tak, jedziesz 160 km/h i co chwilę ktoś Cię wymija :)
hamburg 2008-03-10 22:05   
hamburg - Profil hamburg
Jak chce szybko pojezdzic samochodem to zapraszam do Niemiec. Jedyny kraj na swiecie ktory nie ma ograniczen predkosci na autostradach ;-)
gregory 2008-03-10 22:00   
gregory - Profil gregory
Ten Adam Air coś pechowy jest, chyba już kilka razy spadł im samolot, co chwila jakieś przygody. Miałem z nimi lecieć ale ostatecznie wybrałem tańszy Lion Air, też przeżycie...głównie psychologiczne, mając w świadomości odsetek samolotów które nie dolatują do celu w Indonezji:/
jsg 2008-03-10 14:04   
jsg - Profil jsg
tomekk-81: Po prostu nie maja innej opcji. Tak jak Ty w Egipcie. Choc musze przyznac ze tez przezylem jazde w Egipcie 130 km/h spowitym w ciemnosciach... Przezycie na cale zycie
tomekk-81 2008-03-10 14:00   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
ja pierdziu, dlaczego Ci ludzie wsiadają do samolotów takich linii...
ale nic mnie nie zdziwi w tamtych krajach, po tym jak w Egipcie jechałem autokarem bez świateł 130km/h w nocy!! kierowcą był Egipcjanin. Tam prawko można kupić za pieniądze, bez żadnej nauki.
aynis 2008-03-10 13:48   
aynis - Profil aynis
Samolot indonezyjskich linii lotniczych Adam Air ze 174 osobami na pokładzie, lądując w poniedziałek na wyspie Batam, zjechał z uszkodzonego przez ulewne deszcze pasa startowego. Pięć osób zostało rannych.

Boeing 737, który odbywał rejs na trasie Dżakarta-Batam, został poważnie uszkodzony. Na razie nie wiadomo, jaka była przyczyna wypadku.

W Indonezji często dochodzi do wypadków lotniczych. USA i Unia Europejska odradzają swoim obywatelom podróżowanie indonezyjskimi liniami lotniczymi.
1 stycznia 2007 roku samolot tych samych linii lotniczych ze 102 osobami na pokładzie, odbywający rejs z Dżakarty do Manado w Północnym Sulawesi, wpadł do morza; nikt nie ocalał.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy