Bagaż podręczny w Ryanair

mam pytanie: w opisie na stroe ryanair jest napisane: "W kabinie samolotu wolno przewozić nieodpłatnie tylko jedną sztukę bagażu podręcznego na osobę o wadze nie większej niż 10 kg oraz wymiarach nie większych niż 55 x 40 x 20 cm " ok przyjmijmy ze mam jeden taki bagaz - plecak spełniajacy te wymogi, teraz pytanie czy w puszcze mnie na poklad z druga paczuszka - kartonem z notebookiem? ([podobne wymiary) jesli nie da rady to moze jesli bym kupil tego laptopa na 'strefie bezclowej' na stanstead to beda robic problemy przy wejsciu ma poklad? i nie wiem czy to wazne - lece z wroclawia na stanstead i spowrotem:) dzieki za pomoc
09/03/2008 22:26  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mleko 2008-03-09 22:29   
mleko - Profil mleko
mam pytanie:
w opisie na stroe ryanair jest napisane:
"W kabinie samolotu wolno przewozić nieodpłatnie tylko jedną sztukę bagażu podręcznego na osobę o wadze nie większej niż 10 kg oraz wymiarach nie większych niż 55 x 40 x 20 cm "

ok przyjmijmy ze mam jeden taki bagaz - plecak spełniajacy te wymogi, teraz pytanie czy w puszcze mnie na poklad z druga paczuszka - kartonem z notebookiem? ([podobne wymiary)

jesli nie da rady to moze jesli bym kupil tego laptopa na 'strefie bezclowej' na stanstead to beda robic problemy przy wejsciu ma poklad?

i nie wiem czy to wazne - lece z wroclawia na stanstead i spowrotem:)


dzieki za pomoc
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy