"Flexible fare" w easyJet

Sprawdzałam ceny biletów w EZY i obok kalendarza wyskoczyła mi zakładka "Flexible fare" - czyżby jakaś nowość? Pewnie skierowana dla biznesowych klientów, których easyJet ma całkiem sporo...
08/03/2008 16:38  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aynis 2008-03-08 21:31   
aynis - Profil aynis
Poza tym, mają coś takiego, że można za darmo polecieć wcześniejszym lotem lub za 35 funtów polecieć następnym lotem, jeśli się na niego spóźniło...
humbak 2008-03-08 21:03   
humbak - Profil humbak
gregory: chodzi o to, na jakie zmiany pozwala taryfa, choc akurat twoj przyklad pokazuje, ze roznicy nie ma. Ale moze sie oakzac, ze na 3 h pzred nie ma juz miejsc...
gregory 2008-03-08 20:38   
gregory - Profil gregory
stenus: ale jaka jest różnica pomiędzy biletem flex zakupionym wcześniej, a biletem normalnym zakupionym 3h przed odlotem, jeśli cena jest ta sama i klasa podróży też?
aynis 2008-03-08 20:09   
aynis - Profil aynis
EasyJet jest ogólnie przyjazny dla biznesmenów - dostali nagrodę dla najlepszej biznesowej taniej linii lotniczej.
humbak 2008-03-08 19:42   
humbak - Profil humbak
gregory: ALe biznesmenom czesto wlasnie chodzi o to, aby miec elaastyczny bilet, a cena nie gra roli. Norwegian juz zaczal walke o klienta bizneswoego, a teraz easy. Biznesmeni wola latac bezposrednio, sparwnie i miec elastyczna taryfe biletowa. Cena nie gra roli.
gregory 2008-03-08 19:22   
gregory - Profil gregory
Taryfa trzykrotnie wyższa od normalnej. Wątpię żeby znaleźli się chętni, za taką cenę. Np. na trasie KRK-CDG bilet w taryfie normalnej na jutro jest tańszy niż flexible na maj. Więc mając w planie lecieć, lepiej czekać do chwili wylotu.
aynis 2008-03-08 16:40   
aynis - Profil aynis
Sprawdzałam ceny biletów w EZY i obok kalendarza wyskoczyła mi zakładka "Flexible fare" - czyżby jakaś nowość? Pewnie skierowana dla biznesowych klientów, których easyJet ma całkiem sporo...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy