Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Miles & More

cezary
cezary
Zastanawia mnie wykorzystywanie punktów. Jestem ciekaw doświadczeń innych forumowiczów. Fly Smart to jest takie cuś w ramach Miles & More że juz za 15000 mil/punktów można lecieć ale z najwyżej 14-to dniowym wyprzedzeniem. Tylko że jak ostatnio sprawdzam możliwe kierunki to tyko Wilno, Ryga i Bukareszt. Czasem Sofia. A nic więcej. Coś czuje tu małe oszustwo LOTu żeby np nie stracić na dalszych kierunkach. Np do Barcelony, Madrytu lub nawet Mediolanu.

01/01/1970 01:00,  
<>

gość_e8067 - Profil
gość_e8067

Cezary jak zwykle snuje jakies tajemnicze spiski, ze ktos (LOT?) blokuje kierunki na FlySMart. Ale ad rem: Fly Smart jest fajny, bo mozna za mala ilosc mil poleciec gdzies, ale zasady sa proste (nie bede teraz pisal, gdyz wszystko jest wyjasnione na stronie M&M). Korzystalem z tego 2-3 lata temu, jak jeszcze zbieralem mile w M&M i z reguly miejsca byly, ale jest ich zaledwie 1-3 czesto na maly samolot, stad moze ich juz nie byc na 14 dni przed odlotem. Generalnie jednak przy porownaniu cen oryginalnych biletow, a ceny za oplaty we FlySmart, to wychodzi czesto taniej kupic nowy bilet. ALe na niektore kierunki FlySMart sie oplaca. Generalnie M&M szalenie zszedl na psy, szczegolnie wersja polska prowadzona przez LOT. ZBieram od 2006 roku w bmi diamond club i co chwila mnie zasypuja promocjami milowymi, ankietami do wypelnienia w zamian za ktore dostaje mile, etc. POdoba mi sie i zbiera sie szybko milo i przyjemnie, a za male ilosci mil ma sie juz bilety zwrotne. Teraz mam juz na bilet na Barbados...
06/03/2008 00:13  

Nie leciałem jeszcze nigdy na FlySmart mimo że mam już trochę tych mil, ale sprawdzałem orientacyjnie i większość lotów była dostępna - np. IST który jest dość drogim kierunkiem - przypuszczam że wykorzystam mile właśnie na lot tam bo do innych europejskich miast dolecę bez problemu low-costem za cenę taxów.
05/03/2008 23:26  

a ja zbieram na lot First Class do USA a tam nie ma tej opcji ,,Fly Smart´´. Szkoda....wienc trzeba dalej zbierac ;-)
05/03/2008 13:42  

paolo: nie zaśmiecaj Cezaremu jego osobistego wątku, bo się potem dziwisz że macie spięcia ;)
05/03/2008 01:30  

zicke
05/03/2008 01:12  

cezary - Profil
cezary

jsg: lepiej się nie odzywaj na ten temat. Interesują mnie opinie tych, którzy są w programie Miles & More i korzystali w ramach Fly Smart.
05/03/2008 00:47  

disorder - Profil
disorder

No właśnie, zdobywanie wiedzy to nie jest kompromitacja.
05/03/2008 00:45  

cezary: Zawszę się cieszę jak się dowim czegoś nowego. Taka jest moja natura. I bardzo się, cieszę, że poruszyłem ten temat bo teraz wiem. Dziękuję.
05/03/2008 00:37  

cezary - Profil
cezary

jsg: skoro leciałeś za punkty to powinieneś to wiedzieć. To jest taka restrykcyjna promocja w obrębie programu Miles & More. Jeśli tego nie wiesz to się ociupinę kompromitujesz.
05/03/2008 00:32  

cezary: A co to Fly Smart? To osobny program czy tzw. promocje w obrebie Miles and More?
05/03/2008 00:27  

Ja pare razy lecialem do POZ z LHR via FRA, CPH lub MUC za mile. Zawsze udawało mi sie wykorzystać mile i to nawet w okresie przedswiatecznym. Trzeba tylko oplacic tax'y.
05/03/2008 00:27  

cezary - Profil
cezary

Zastanawia mnie wykorzystywanie punktów. Jestem ciekaw doświadczeń innych forumowiczów. Fly Smart to jest takie cuś w ramach Miles & More że juz za 15000 mil/punktów można lecieć ale z najwyżej 14-to dniowym wyprzedzeniem. Tylko że jak ostatnio sprawdzam możliwe kierunki to tyko Wilno, Ryga i Bukareszt. Czasem Sofia. A nic więcej. Coś czuje tu małe oszustwo LOTu żeby np nie stracić na dalszych kierunkach. Np do Barcelony, Madrytu lub nawet Mediolanu.
05/03/2008 00:13  

<>

Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska