Jesienne spotkanie forumowiczów

POZOR!!! POZOR!!! Rusza wątek dotyczący jesiennego spotkania forumowiczów. Prosiłbym o podawanie PROPOZYCJI miesiąca spotkania oraz lokalizacji spotkania (w kraju, zagraniczne). A może ktoś zamieszkały poza Polską z forumowiczów zachciałby zorganizować spotkanie?
02/03/2008 12:49  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
szot 2008-03-02 20:25   
szot - Profil szot
marian: masz rację Rzym albo Barcelona to dobre lokalizacje...
jsg 2008-03-02 20:24   
jsg - Profil jsg
Witam wszystkich tutaj. Jak już wcześniej wspominałem proponuje LHR Hotel Renissance oferuje specjalną cenę dla 'plane spottersów' 96 GBP za dwójkę. Myślę, że jak by była większa grupa to udałoby się trochę zbić cenę. Więcej na zobacz link Pozatym możnaby skoczyć na zwiedzanie T5 w ramach akcji rozrywkowo-oświatowej. I jeszcze jedno. Jeżeli udałoby się spotkanie zrobić w LHR, to może udałoby się mi zaprosić mojego znajomego, który zajmuje się bezpieczeństwem ruchu lotniczego jako 'safety engineer'. Mógłby cos na poopowiadać. Mam nadzieję, że udałoby mi się do namówić.
marian 2008-03-02 20:18   
marian - Profil marian
aaa i jeszcze w BCN można iśc tuż przed pas do lądowania i podziwiać z kamiennych ławeczek lądujące nad głowami samoloty... Koniecznie chcę to zobaczyć jeszcze raz :)
marian 2008-03-02 20:16   
marian - Profil marian
Ja myślę, że są dwie świetne lokalizacje na to spotkanie: Rzym lub Barcelona. Dokażdej można bez problemu sobie dolecieć a i pogoda mam nadzieję bedzie w tym czasie okej :) decyzja należy do reszty ...
szot 2008-03-02 20:10   
szot - Profil szot
właśnie, i chyba dlatego spotkanko musi być 'stacjonarne'
hamburg 2008-03-02 20:04   
hamburg - Profil hamburg
a taka rundke w weekend tez trudno by bylo zrobic....jezeli to tylko jeden lot z mista A do B....i cale spotkanie.....po przylocie do miasta B kazdy by musial najpozniej na nastepny dzien znow leciec do domu. ;-)
szot 2008-03-02 19:53   
szot - Profil szot
no tak, taka mała rundka to też dobry pomysł, ale znów i tak wtedy musielibyśmy się gdzieś wszyscy w jakimś porcie najpierw spotkać (dolecieć każdy ze swojego) i dopiero rozpoczynać rundeczkę...
gregory 2008-03-02 19:48   
gregory - Profil gregory
maxx: znając życie, nie każdemu będzie pasował termin więc nie martwiłbym się o dostępność miejsc. Po prostu jak się pojawi promocja, ktoś musi zaproponować termin i poleci ten kto będzie chciał i mógł.
maxx 2008-03-02 19:44   
maxx - Profil maxx
gregory: a myslisz że będzie tyle miejsc w taryfie 0.01 żeby się cały portal pomieścił? może poleć sam ze Stenusem a potem nam opowiecie jak było :)
gregory 2008-03-02 19:43   
gregory - Profil gregory
To moze jakas zorganizowana rundka FRancą w kwietniu - maju - czerwcu, oczywiście jeśli będzie znowu jakaś akcja za 0.01?
hamburg 2008-03-02 19:22   
hamburg - Profil hamburg
a szgelonie ze te fontany z muzyka sa wielu mistach..np. w HAM tez mam ;-)
maxx 2008-03-02 18:46   
maxx - Profil maxx
cezary: Font Magica skacze tylko 2x w tygodniu, mniej więcej piątek i sobota po 21. Dla samej fontanny bym nie jechał.
cezary 2008-03-02 18:05   
cezary - Profil cezary
ostatnio jak byłem w Rzymie była w listopadzie cudowna pogoda 15-18 C i bezchmurne niebo.. ale to w Rzymie się nie zdarza często... Byłoby przykro jak bedzie równie jesiennie jak w Polsce. Jakimi liniami nnymi kierunek południowy jest łatwo osiągalny LCC i tradycyjnymi liniami z Polski i zagranicy ? Może Barcelona ? Tam jest fantastyczny pokaz podświetlanych fontann. Chyba największy taki w Europie. Program się zmienia co pół godziny od muzyki klasycznej po rock i pop.
cezary 2008-03-02 17:44   
cezary - Profil cezary
Jesienią u nas jest smutno, mokro i ćmawo. Fajnie by było się spotkać np w Rzymie (dużo możliwości dolotu) zarówno LCC jak i tradycyjnymi liniami.
hamburg 2008-03-02 13:21   
hamburg - Profil hamburg
Tylko jak BCN to prosze w listopadzie...bo nie lubie jezdzic w ciagu jednego miesiaca w te same miesce. Italia tez dobry pomysl.
szot 2008-03-02 13:20   
szot - Profil szot
No właśnie też jestem za jakimś cieplutkim krajem, może faktycznie Barcelona, Alicante a może Italia...
hamburg 2008-03-02 13:19   
hamburg - Profil hamburg
Mi to wlasciwie obojetnie...byle zeby bylo ciekawe miesce...nie koniecznie musi byc cieplo ;-)
maxx 2008-03-02 13:17   
maxx - Profil maxx
Może Alicante? Nawet w zimie +20 stopni, można polecieć z WAW bezpośrednio Norwegianem. Albo Barca.
aynis 2008-03-02 13:14   
aynis - Profil aynis
Ja jestem za jakimś ciepłym krajem, gdzieś w październiku lub listopadzie...
hamburg 2008-03-02 13:10   
hamburg - Profil hamburg
jak by te spotkanie bylo w tygodniu to nawet jestem za BCN.....ale niestety mie tam nie bedzie w weekend...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy