Ryanair - potwierdzenie rezerwacji

ok kolega kupił na nowo bilet w rajanerze, tzn zarezerwował, po paru godzinach przyszło potwierdzenie mailem, ale skolei nie pobrało kasy z konta i w potwierdzeniu mam napisane PASSENGERS 1. MR JAN SOłYGA ADT PAYMENT DETAILS *********0.00 PLN Total Fare *********0.00 PLN Taxes, Fees & Charges *********0.00 PLN Total Paid i teraz nei wiem czy ta rezerwacja jest wazna czy nie. bo jak proboje zarzadzac rezerwacją na stronie to nei znajduje numeru rezerwacji w bazie. samolot leci juz za pare dni i nei wiem czy kupowac od nowa czy czekac co sie stanie. bo nie sciągnelo z konta pieniedzy juz od tygodnia. moze ktos wie co w takim przypadku robic. pozdrawiam.
27/02/2008 12:59  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
maxx 2008-02-29 11:31   
maxx - Profil maxx
Znaczy FRanca kompletnie się sypie i już nie radzi sobie z rezerwacjami. Polecam inne, bardziej normalne linie.
hamburg 2008-02-28 17:17   
hamburg - Profil hamburg
matzec: no to mozesz byc pewny ze rezerwacja nie zostala potwierdzona. Musisz kupic ponownie bilet....tak tez bylo u mie ;-)
gosc_matze 2008-02-27 21:05   
gosc_matze - Profil gosc_matze
tego tez probowalem. podawałem kod, trase i mail, albo numer karty. w obu przypadkach pisało, ze nie moze znalezc tego w bazie danych. hm... troche sie jednak obawiam. mysle ze zadzwonie najpierw na ich infolinie, lepiej stracic 10 zł na rozmowe niz 400 na bilet
hamburg 2008-02-27 20:38   
hamburg - Profil hamburg
gosc_matzec: tak, takie same bylo jak u ciebie. Moze jeszcze sie upewni czy rezerwacja nadla ,,wisi /pending´´. Wprowadz na stronie Ryanair kod rezerwacji i dana trase. Jezeli sie pokaze twoja rezerwacja i bedzie nadal bedzie pisalo ze status jest ,,pending´´ to moze jeszcze potwiedza. Jak nie znajdzieje rezerwacji to mozesz byc pewny ze rezerwacja zostala nie zaakceptowana. Tak wlasnie u mie bylo. Zarezerwowalem ponownie i zaraz potwiedzilo ;-) Powodzenia.
gosc_matze 2008-02-27 18:38   
gosc_matze - Profil gosc_matze
No tak, tylko boję się, że coś się "odblokuje" i zapłacę dwa razy za bilet! A tego bym nie chciał.
Czy objawy były identyczne jak u mnie?
hamburg 2008-02-27 14:34   
hamburg - Profil hamburg
gosc_matzec: Wlasnie taki sam problem mi sie zdazyl jak tobie. Moja rezerwacja nie zostala potwiedzona i musialem jeszcze raz rezerwowac lot. Radze ci aby zrobil ponownie rezerwacje.
gosc_matze 2008-02-27 13:04   
gosc_matze - Profil gosc_matze
Witam, ponad 2 doby temu dokonywałem rezerwacji na stronie Ryanairu. Wszystko poszło OK, doszedłem do ostatniej strony którą miałem wydrukować i mieć w trakcie odprawy itp. Ale...
mam tam numer potweirdzenia rezerwacji, pod nim jest STATUS: oczekujące i komentarz "rezerwacja nie jest potwierdzona, dopóki nie otrzymasz wiadomości e-mail z planem podróży". Ten e-mail nie dotarł.
Podobnie w ramce o płatnościach przy kwocie, numerze karty itp jest napisane "płatność: oczekujące". Sprawdziłem też stan swojego konta bankowego i wiem że opłata nie została pobrana.
Czy to jest normalne, że występują takie opóźnienia czy raczej powinienem coś z tym zrobić? Szczególnie zastanawiam się, ponieważ jakiś tydzien wcześniej także wykonywałem inną rezerwację z Ryanairu, wtedy mail doszedł momentalnie i od razu mam stan "potwierdzony" rezerwacji.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy