Wycieczka fakultatywna podczas zlotu BCN

Aktualny stan osobowy chętnych na wycieczkę do klasztoru Montserrat 7 osób : mariusz.m +1, irkolo, merlin31, stenus, bagi, jurek. Termin sobota 24.04.10. Spotykamy się w południe na dworcu Plaça d'Espanya. Chętnym służę wszelkimi dodatkowymi informacjami.
28/03/2010 16:04  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mariusz.m 2010-03-30 15:01   
mariusz.m - Profil mariusz.m
Po konsultacji z jurkiem - zamykamy ten wątek - a wszystkie informacje na temat tej i innych wycieczek piszemy w wątku ogólnym dotyczącym zlotu - żeby nie wprowadzać zamieszania, żeby wszystko było w jednym miejscu czyli wygodnie i funkcjonalnie
humbak 2010-03-30 10:31   
humbak - Profil humbak
Uważam, że masz mały dystans do siebie, jurku. A to było w formie żartobliwej z tym tańczeniem. :o)
jurek 2010-03-30 01:02   
jurek - Profil jurek
Najlepiej zlot niech organizuje stenus. Oraz wszelkie wycieczki. Definitywnie odwołuję moją propozycję. Może jak stenus zatańczy i zaśpiewa to zwabi chętnych. Rozbieraniem się pewnie niekoniecznie :P :P :P
jurek 2010-03-30 00:56   
jurek - Profil jurek
Po takiej stenusowej sugestii odwołuję wszystko. Zlot robi się przemiły.
humbak 2010-03-30 00:36   
humbak - Profil humbak
jurku: Może rozbierz się i zatańcz, to zwabisz więcej chętnych, bo na razie coś nie powiększa się gromadka pielgrzymkowa... :o)
jurek 2010-03-30 00:22   
jurek - Profil jurek
Uprzejmie wszystkim zlotowiczom przypominam o tej propozycji nieobowiązkowej wycieczki. Skierowana jest głównie do tych, którzy Barcelonę już znają a chcieliby zobaczyć cos nowego. Nie wiem kiedy będzie główne spotkanie, czy w piątek czy w sobotę ani o której godzinie.
jurek 2010-03-28 17:55   
jurek - Profil jurek
Dzięki marqoos :) O tym już chyba pisałem, ale zainteresowanym powtórzę, że dodatkowe możliwości wjazdu są albo na sam szczyt (6,60 euro) lub do Santa Cova Cave (2,70)
marqoos_pl 2010-03-28 17:45   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Ja tylko dodam od siebie, że wycieczka na Montserrat jest fajnym pomysłem... Niestety, mnie tam nie będzie, więc się nie dołączę... Polecam wyjechać kolejką również "na samą górę", skąd przy dobrej pogodzie można obserwować nawet całe wybrzeże oraz klasztor "daaaaaaleko w dole"... Bawcie się dobrze :)
jurek 2010-03-28 16:04   
jurek - Profil jurek
Aktualny stan osobowy chętnych na wycieczkę do klasztoru Montserrat 7 osób : mariusz.m +1, irkolo, merlin31, stenus, bagi, jurek. Termin sobota 24.04.10. Spotykamy się w południe na dworcu Plaça d'Espanya. Chętnym służę wszelkimi dodatkowymi informacjami.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy