Zlot w BCN 23-25.04.2010 - część 8

kontynujemy w tej czesci nasze rozmowy dotyczace zlotu w BCN. plan zlotu od piatku:)...godzina 11:00 Tour de Barcelona przewodnik skaszli-zbiorka dla chetnych na placu przed uniwersytetem, w planie zwiedzanie Barcelony w "buta"-zapraszamy:), w sobote dla odmiany wycieczka duchowa do klasztoru przewodnik jurek- zbiorka w samo poludnie na Plaça d'Espanya (dla chetnych).nastepnie po duchownym odnowieniu, proponuje "łoking" po La Rambla i okolicy, zwiedzenie Castillo de Montjuic...a nastepnie z marszu grill....w miejscu jeszcze nieustalonym...i dlugie Polakow nocne rozmowy...oczywiscie powyzsze moje propozycje mozna w dowolny sposob dopasowywac w zaleznosci od potrzeb....jak i rowniez calkowicie z nich zrezygnowac
25/03/2010 12:54  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
4tech 2010-04-14 20:39   
4tech - Profil 4tech
dobra panowie i panie...zamykamy ten watek i przenosimy dyskusje do czesci 9
skaszli 2010-04-14 20:36   
skaszli - Profil skaszli
gral, specjalnie dla Ciebie :) :Z placu Catalunya metrem L3 (zielona linia) do stacji Passeig de Gracia (tutaj do zobaczenia Gaudi: Casa Mila, Casa Batllo, Casa Amatller, Casa Morera) ze stacji Passeig de Gracia metrem L2 (wrzosowa linia) do stacji Sagrada Familia (do zobaczenia Bazylika Sagrada Familia) ze stacji Sagrada Familia L5 (linia niebieska) do stacji Diagonal, tutaj przesiadka na L3 (linia zielona) do stacji Vallcarca lub prędzej Lesseps, należy dojśc do Parc Guell. Po zobaczeniu Parcu powrót na stacje metra Vallcarca lub Lesseps, stąd L3 (zielona) do Plac Catalunya i tutaj do zweidzenia Gotycka część miasta. Turaj już nie nbardzo się da przesiadać z metra w metro  Koniec gotyku w Barcelonettcie i ze stacji Barcelonetta do centrum L4 (żółta). Koniec ;)
delboy 2010-04-14 20:36   
delboy - Profil delboy
a na 4tym spotkasz mnie z browarem :_)))
skaszli 2010-04-14 20:32   
skaszli - Profil skaszli
delboy, myśle ze nawet gdzies okolicach 5ego :)
delboy 2010-04-14 20:28   
delboy - Profil delboy
ja mysle skaszli ze nasze szlaki sie gdzies w sobote przetna na obiekcie numer 6 albo 8 ;-)))
gral 2010-04-14 20:15   
gral - Profil gral
skaszli: a moze w wolnej chwili wrzucilbys trase wycieczki "zobacz metrem 6 obiektow"? na to bym sie pisal (miedzy piwami)
delboy 2010-04-14 20:10   
delboy - Profil delboy
ok gralu moga byc i 2 piwa :)))
skaszli 2010-04-14 20:09   
skaszli - Profil skaszli
nie podejmuję więcej polemik, czekam na chętnych w sobotę 24.04.br. godz 10:00 Uniwersytet!
e basta cosi' :)
gral 2010-04-14 20:08   
gral - Profil gral
aa nie doczytałem o drugich siedmiu kilosach. to ja na dwa piwa pojde
skaszli 2010-04-14 20:08   
skaszli - Profil skaszli
z delbojem na piwo ja tez ide, ale dzien wczesniej :) co wy nigdy nie zwiedzaliście zadnego miasta, jak sie chodzi to nawet nie masz pojęcia ze robisz ileś tam km. Np centrum Rzymu (oprócz watykanu to jest 16 km) 5-6 godzin chodzenia i zwiedzenie wszystkiego co w centrum ;)
skaszli 2010-04-14 20:06   
skaszli - Profil skaszli
14 km
ale nie w linii prostej, tylko zwiedzając wszystko po drodze :)
chyba ze chcesz się poruszać metrem i zamiast zobaczyć 23 obiekty dojedziesz do 6
gral 2010-04-14 20:04   
gral - Profil gral
skaszli: prawie się skusiłem, ale k... 7 km spacerku? pieprze to, ide z delbojem na piwo :)
2010-04-14 20:01   
 - Profil
Ekhm... Z parku do Sagrada 7km? Pieszo? I wcześniej pieszo, i później też pieszo? To ile to w sumie wyjdzie kilometrów pieszo? ;p Ała!
jurek 2010-04-14 20:01   
jurek - Profil jurek
skaszli: Wybacz ale nie rozumiem Twojego postu ":D" Nie czas na śmiechy, kłótnie ani spory. Zwyczajnie wycofuję sie z mojej propozycji.
skaszli 2010-04-14 19:40   
skaszli - Profil skaszli
4tech daj głos :)
skaszli 2010-04-14 19:40   
skaszli - Profil skaszli
:D
jurek 2010-04-14 19:35   
jurek - Profil jurek
W tej sytuacji moja propozycja Montserrat jest nieaktualna. Miedzy innymi 4tech prosił o przełożenie na sobotę. Przełożyłem. Pojadę tam sam.
skaszli 2010-04-14 19:19   
skaszli - Profil skaszli
dałem się przekonać co do soboty (kilka priv msg)
Zatem sobota 10:00 Plac Universytecki.
Pozdrawiam i czekam na chętnych.
Sylwester
skaszli 2010-04-14 18:40   
skaszli - Profil skaszli
Na chętnych czekam(y) w piątek 23.04.2010 na placu Universitat o godzinie 10:45 tak by o 11:00 ostatecznie wyruszyć w trasę. Pozdrawiam Sylwester

Aha i jeszcze jedno: ja juz sie na tym form więcej nie wypowiadam, krytykujcie ile chcecie, na chętnych czekam według tego co już napisałem. Pozdro i do zobaczenia w BCN
skaszli 2010-04-14 18:38   
skaszli - Profil skaszli
Oto plan Tour de Barcelona pod moim przewodnictwem: 11:00 spotykamy się na Plaça de la Universitat przy przeszklonej windzie zjeżdżającej do metra. (metro Universitat, linie L1 i L2) Idziemy na część miasta zwaną Eixample, gdzie zobaczymy architekturę Gaudiego: przez Passeig De Gràcia do Casa Lleó Morera i Casa Batlló dalej do Casa Milà (La Pedrera) i następnie przez Carrer Gran De Gràcia i wąskie, zaciszne uliczki dzielnicy Gràcia do Campanar de Gràcia, by dalej dojść do Casa Vicens, następnie udamy się do Parc Güell Z parku pójdziemy do Bazyliki Sagrada Familia (wg maps google wychodzi 7 km) Następnie wsiądziemy w metro i pojedziemy do Części Gotyckiej. Wysiądziemy na Placa Catalunya, z placu udamy się do Katedry, Plac Jaume, Plac Reial, Palacio Güell, następnie pod pomnik Krzysztofa Kolumba, port, i ulicą wzdłuż portu do Barcelonetty. Z Barcelonetty przez Kościół Santa María del Mar i dalej uliczkami Barri Gotic na Plac Catalunya ( koniec zwiedzania, wg maps google częśc gotycka wynosi 7 km) W części Gaudiego planuję zatrzymać się na lunch, oraz dłuższy obiad w Barcelonetcie w El Rey de la Gamba, gdzie podają wyśmienite Owoce Morza . Myślę, że czasowo będzie to około 3 godziny na część Gaudiego i 3 godziny na część Gotycką + 1,5 godziny w sumie na odpoczynek przy jedzeniu  Od 11:00 do 19:00 wszystko razem. A nawet jakby nam to więcej czasu zajęło to mamy przecież czas … 
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy